ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Valodu kursi bērniem un skolēniem online un klātienē ⭐️⭐️⭐️Latviešu valodas kursi bērniem

Baltic Media Valodu mācību centrs strādā ar bērniem un skolēniem

Angļu valodas kursi bērniem un skolēniem, Vācu valodas kursi bērniem un skolēniem, Itāļu valodas kursi bērniem, Spāņu valodas kursi bērniem, Krievu valodas kursi bērniem, Latviešu valodas kursi bērniem, Zviedru valodas kursi bērniem un skolēniem, Japāņu valodas kursi bērniem, Ķīniešu valodas kursi bērniem

Ziemeļeiropas vadošā valodu pakalpojumu uzņēmuma Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā aizraujošas un vecumam atbilstošas ​​valodu mācību programmas bērniem un skolēniem no 7 līdz 17 gadu vecumam mierīgā un jautrā gaisotnē!

Latviešu valodas kursi bērniem

⭐️⭐️⭐️ Valodu kursi bērniem  Angļu valodas kursi bērniem, Vācu valodas kursi bērniem, Itāļu valodas kursi bērniem, Spāņu valodas kursi bērniem, Krievu valodas kursi bērniem, Latviešu valodas kursi bērniem, Zviedru valodas kursi bērniem, Japāņu valodas kursi bērniem, Ķīniešu valodas kursi bērniem

Kā izvēlēties pareizos latviešu valodas kursus bērniem?

Izvēloties latviešu valodas kursus bērniem, jāņem vērā:

  • Bērna vecums un valodas prasmes: Mums ir pieejami kursi dažādām vecuma grupām un valodas prasmju līmeņiem, gan grupās, gan individuāli. Individuāli kursi ir pieejami uzreiz, taču grupas kursi varētu būt jāgaida, kamēr nokomplektēsies grupa. 

  • Kursu formāts: Mums ir kursi notiek klātienē un arī tiešsaistē - online.

  • Kursu ilgums un cena: Sākot no 279 EUR trīs mēnešu mācībām.

  • Pasniedzēja kvalifikācija: Mūsu pasniedzējam ir ilga pieredze darbā ar bērniem un latviešu valodas apmācībā.

 

Trīs padomi: Kā motivēt bērnu mācīties latviešu valodu?

 

  • Padariet mācību procesu jautru un aizraujošo: Izmantojiet spēles, dziesmas un aktivitātes, lai bērnam būtu interesanti mācīties.

  • Uzmundriniet bērnu runāt latviešu valodā: Dodiet bērnam iespēju runāt latviešu valodā gan mājās, gan ārpus mājas.

  • Slavējiet bērna panākumus: Svarīgi ir slavēt bērna panākumus, lai motivētu to turpināt mācīties.

Online kursi 

"Baltic Media" valodu mācību centrs piedāvā tiešsaistes valodu kursus ne tikai individuālo kursu veidā, bet arī grupās.

Mūsu grupu nodarbībās piedalās 4-8 bērni, tādējādi nodrošinot labāku un ātrāku valodas apguvi. Valodu nodarbības ietver jautras spēles, uzdevumus, pasakas, kā arī aizraujošas dziesmas. Valodu apmācības vienmēr tiek pielāgotas bērnu vecumam, izmantojot dažādas mācību metodes un bērniem draudzīgu vārdu krājumu.

Katrs kurss pakāpeniski paaugstina bērnu valodas zināšanu līmeni, papildina vārdu krājumu, palīdz attīstīt radošo domāšanu un uzlabo komunikācijas prasmes.

Nodarbības vada kvalificēti un profesionāli valodu pasniedzēji, kuriem ir liela pieredze darbā ar bērniem un kuri ir izgājuši īpašu pedagoģisko apmācību. Tāpēc Baltic Media uzticamie un pieredzējušie valodu pasniedzēji parūpēsies par to, lai jūsu bērni uzlabotu savas valodas prasmes un aktīvi pavadītu brīvo laiku!

Nopietna un atbildīga valodu apmācība | Baltic Media® valodu kursi

⭐Mums ir vairāk nekā 30 gadu pieredze valodu pakalpojumu nozarē Ziemeļeiropas reģionā, specializējoties Ziemeļeiropas (tostarp skandināvu, baltu un slāvu) valodās, t.i.,  zviedru, somu, dāņu, islandiešu, norvēģu, vācu, angļu, poļu, krievu, latviešu, lietuviešu un igauņu valodās.

⭐Mūsu kursus sertificējis Latvijas Republikas Izglītības Valsts kvalitātes dienests. Kopš 2011. gada Baltic Media Valodu mācību centrs ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta mācību iestāde. Valsts izglītības attīstības aģentūra ir reģistrējusi  Baltic Media Valodu mācību centra izglītības programmas latviešu, angļu, zviedru, krievu, ķīniešu, japāņu, vācu, spāņu, lietuviešu un citās valodās, kā arī komunikācijā.  Programmu veids: Profesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība). Izglītības dokuments - apliecība.

⭐Mēs esam sertificēti saskaņā ar starptautisko ISO 9001:2015 kvalitātes vadības sistēmu. ISO sertifikācija kopš 2004. gada.

⭐Mūsu modernās, plašās un gaišās valodu kursu telpas ar labu ventilāciju un gaisa kondicionētāju atrodas Rīgas centrā Elizabetes ielā 11, kur viegli piekļūt gan ar sabiedrisko, gan ar individuālo transportu.

⭐Mūsu galvenie pakalpojumu sniegšanas noteikumi:                                                                               

-mēs uzņemamies atbildību;

-mēs nodrošinām, lai klients būtu mūsu galvenā prioritāte;

-mēs sniedzam to, ko apsolām;

-klienta vajadzības un valodas zināšanu līmenis nosaka valodu kursu saturu, intensitāti un mērķus. 

⭐Mums ir kvalificēti pasniedzēji un biroja darbinieki: lielai daļai štata un ārštata darbinieku ir zinātniskais grāds valodniecībā vai tulkošanā.

⭐Mūsu lektoru datu bāzē ir vairāk nekā 600 valodnieku un valodas pasniedzēju daudzās mūsu reģionā pieprasītās valodās.

⭐Mēs piedāvājam valodu kursus gan atvērtām, gan  slēgtām grupām un individuālus valodas kursus jebkuras nozares darbiniekiem. 

⭐Mūsu uzņēmums ir Eiropas Valodu nozares asociācijas(European Language Industry Association, ELIA) korporatīvais biedrs. 

⭐Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas par kvalitatīvu pakalpojumu  un draudzīgu, atbildīgu servisu.

⭐️⭐️⭐️ Valodu kursi bērniem  Angļu valodas kursi bērniem, Vācu valodas kursi bērniem, Itāļu valodas kursi bērniem, Spāņu valodas kursi bērniem, Krievu valodas kursi bērniem, Latviešu valodas kursi bērniem, Zviedru valodas kursi bērniem, Japāņu valodas kursi bērniem, Ķīniešu valodas kursi bērniem

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti

Japāņu valodas kursi pusaudžiem Baltic Media

Attēlā: Japāņu valodas kursi pusaudžiem Baltic Media® valodu mācību centrā.

Valodu kursi bērniem Rīgas centrā un pie audzēkņiem mājās vai skolā un online

Piedāvājam:

- Ērtu pieteikšanos kursiem, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās formu:

- Valodu kursus bērniem un skolēniem no 7 – 17 gadu vecumam;

- Mazas un draudzīgas mācību grupas (4 - 8 bērni);

- Atraktīvas un efektīvas mācību programmas, atbilstošas bērnu vecumam;

- Mācības modernās, gaišās telpās ar labu ventilāciju un gaisa kondicionēšanas sistēmu;

-  Draudzīga darbinieku kolektīva atbalstu;

- Izdevīgu atrašanās vietu ar auto novietošanas iespējām. Pie mums var nokļūt izmantojot sabiedrisko transportu - tramvaju, trolejbusu vai autobusu.

Apmaksu var veikt gan uzreiz, gan arī pa daļām.

Vairāk informācijas par citām valodām varat iegūt, aplūkojot mūsu mājas lapu www.valodukursi.lv vai zvanot pa tālruni +371 67 22 43 95, mobilo tālruni +371 26 404 054, un mūsu darbinieki vienmēr centīsies atrast tieši jums vispiemērotāko risinājumu!

E-pasts: kursi@balticmedia.com 

WhatsApp  

⭐️Kontakti

⭐️⭐️⭐️ Valodu kursi bērniem  Angļu valodas kursi bērniem, Vācu valodas kursi bērniem, Itāļu valodas kursi bērniem, Spāņu valodas kursi bērniem, Krievu valodas kursi bērniem, Latviešu valodas kursi bērniem, Zviedru valodas kursi bērniem, Japāņu valodas kursi bērniem, Ķīniešu valodas kursi bērniem

Kopš 2011. gada Baltic Media Valodu mācību centrs ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta mācību iestāde. Valsts izglītības attīstības aģentūra ir reģistrējusi  Baltic Media Valodu mācību centra izglītības programmas latviešu, angļu, zviedru, krievu, ķīniešu, japāņu, vācu, spāņu, lietuviešu un citās valodās, kā arī komunikācijā.  Programmu veids: Profesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība). Izglītības dokuments - apliecība.

 

Labākie valodu kursi Rīgas centrā un internetā online režīmā

Visi grib zināt, kur notiek labākie valodu kursi? Mēs ticam, ka esat nonācis īstajā vietā!

Mēs piedāvājam labākos valodu kursus visos apmācību veidos un visās valodās, gan individuāli online, gan grupās.

Mēs esam visu valodu pakalpojumu uzņēmums ar 28 gadu pieredzi.

Mēs cītīgi strādājam, lai būtu vislabākais un prestižākais valodu mācību centrs  ikviena vajadzībām. Mēs esam ISO sertificēts starptautisks valodu uzņēmums, kas uzņemas atbildību un palīdz pasaules cilvēkiem bez pārpratumiem sazināties globāli.

Jūs esat pelnījis saņemt pašu labāko kvalitāti un servisu. 

Neesat drošs? Jautājiet mūsu apmierinātajiem klientiem.