ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

 Individuālie valodu kursi | Online kursi | Baltic Media valodu mācību centrs 

✅ Individuālie valodu kursi praktiski ir privātstundas, kad nodarbību laiku izvēlas klients. Tos var sākt jebkurā laikā, jo nav jāgaida, kad un vai vispār nokomplektēsies atvērtā kursantu grupa.

Šādus kursus izvēlas gan uzņēmumi, gan privātpresonas un tie pēc mūsu pieredzes ir vispopulārākā kursu forma uzņēmumu vadītajiem, eksporta menedžeriem un citiem, kam dārgs laiks un vēlme iegūt maksimālo atdevi no iztērētās naudas.

✅  Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā arī Skype valodu nodarbības tiešsaistes - online režīmā  15 dažādām valodām, ieskaitot latviešu, zviedru, angļu valodu u.c. Mūsdienās mācīties valodu tiešsaistē (online)  ir ļoti populāri, jo šādas valodu mācības ir ērtas un efektīvas.

Tātad individuālos valodas kursus varam piedāvāt: 

 • jebkurā vietā;
 • jebkurā laikā.

Mūsu uzņēmums piedāvā apgūt angļu, vācu, krievu, spāņu, norvēģu, zviedru, somu, igauņu, latviešu, ķīniešu, lietuviešu, poļu, franču, itāļu, arābu, ķīniesu, japāņu un citas valodas individuālas apmācības kursos.

 

Kāpēc individuālas nodarbības ir izdevīgākas un efektīvākas par mācībām grupā?

 
Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties uz individuālo apmācību.
Individuālās nodarbības ir īpaši efektīvas, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam audzēknim.
Lai arī viena akadēmiskā  stunda  ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības audzēknim izmaksās mazāk, jo, mācoties individuali, lai sasniegtu vēlamo rezultātu būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits, nekā tiem audzēkņiem, kas mācās grupās. 
Individuālie valodu kursi | Baltic Media valodu mācību centrs

 

Online | Skype valodu kursi 

Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā arī Skype valodu nodarbības tiešsaistes - online režīmā  15 dažādām valodām, ieskaitot latviešu, zviedru, angļu valodu u.c. Mūsdienās mācīties valodu tiešsaistē ir ļoti populāri, jo šādas valodu mācības ir ērtas un efektīvas. Skype sniedz iespēju mācīties valodu jebkurā laikā un vietā, kā arī ietaupīt jūsu laiku un naudu.
 

Kā pieteikties individuāliem valodu kursiem vai Skype online  nodarbībām?

Sūtiet pieteikumu uz kursi@balticmedia.com un norādiet:

 • Izvēlēto valodu kursu;
 • Līmeni;
 • Vēlamo kursu laiku;
 • Sākuma datumu;
 • Apmācību vietu (Baltic Media Ltd. birojā vai citā vietā);
 • Vārdu, uzvārdu;
 • Kontaktinformāciju.

Mūsu personāls ar jums sazināsies dienas laikā.

Individuālās nodarbības maksā sākot no 19 EUR + PVN (21%) par vienu akadēmisko stundu (45min). Standarta nodarbība ilgst divas akadēmiskās stundas. Cena var mainīts atkarībā no valodu līmeņa un mācību intensitātes. 

Vairāk informācijas par citām valodām varat iegūt zvanot pa tālruni +371 67 22 43 95, mobilo tālruni +371 26 404 054, un mēs centīsies atrast tieši jums vispiemērotāko risinājumu! 

Kāpēc individuālas nodarbības ir izdevīgākas un efektīvākas par mācībām grupā?  Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties uz individuālo apmācību. Individuālās nodarbības ir īpaši efektīvas, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam audzēknim. Lai arī viena akadēmiskā stunda ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības audzēknim izmaksās mazāk, jo, mācoties individuali, lai sasniegtu vēlamo rezultātu būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits, nekā tiem audzēkņiem, kas mācās grupās.