ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Klientu atsauksmes  Vērtējums par Baltic Media angļu, latviešu, zviedru un citiem valodu kursiem ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

92% - 98% kursantu Baltic Media angļu, latviešu, zviedru, spāņu, vācu un citu valodas kursu norisi, pasniedzējus, metodiku un kvalitāti vērtē kā izcilu un labu.

Katra valodas kursa noslēgumā ISO sertificētais uzņēmums Baltic Media valodu mācību centrs  lūdz klientus novērtēt mācību kursu, materiālus, vidi un uzņēmuma kolektīva attieksmi. Apkopojot trīs gadu garumā sniegto informāciju, uzņēmums ir gandarīts, ka katru gadu tiek saņemtas arvien labākas atsauksmes un vērtīgi ieteikumi, kā pilnveidot šo jomu. 

Papildinformācija 

Privātpersonu atsauksmes par valodu kursiem

Uzņēmumu atsauksmes par Baltic Media valodu kursiem

 

Baltic Media Ltd. Valodu mācību centra vadītāja Mārīte Mušperte uzskata: „Tikai klienta viedoklis var būt  pietiekams pamatojums mūsu pakalpojumu un servisa attīstībai.” Atsauksmes par angļu, vācu, krievu, lietuviešu, igauņu, zviedru, norvēģu, somu, japāņu, ķīniešu un citu valodu kursiem Baltic Media valodu mācību centrā. 

Trīs gadu laikā tika aptaujāti 334 kursu dalībnieki, no kuriem 92% - 98% kursantu Baltic Media valodas kursu norisi, pasniedzējus, metodiku un kvalitāti kopumā vērtēja kā ļoti labu, izcilu un labu. 

Tas ir ļoti izcils rezultāts visā valodu kursu nozarē, kur ir dažāda kvalitātes līmeņa kursi, taču mūsu mērķis ir 100% klientu apmierinātība, jo esam profilējuši savu uzņēmumu kā augstas kvalitātes firmu, uzsver Mārīte Mušperte. 
Detalizētāks Baltic Media kursu vērtējums redzams šajās tabulās:

 

Valodu kursu atsauksmes - Baltic Media Ltd.

Ņemot vērā klientu ierosinājumus un atsauksmes uzņēmums Baltic Media Ltd. ir izveidojis jaunu mājas lapu, kurā ikviens var ērti pieteikties dažādiem kursiem. Esam  uzlabojuši arī mācību materiālus, telpu aprīkojumu, kā arī iekārtojuši gluži jaunas mācību telpas. Plānojam ieviest arī daudz citu uzlabojumu, kas mūsu klientiem liks sajusties īpašiem.

Valodu kursu vadītāja Mārīte Mušperte saka: ”Esmu apmierināta ar pēdējo gadu laikā paveikto un pēc klientu aizpildītajām valodu kursu novērtējumu anketām secinu, ka tādi ir arī mūsu kursanti. Tas priecē un mudina turpināt strādāt, paplašinot piedāvāto svešvalodu klāstu, kā arī uzlabojot kursu kvalitāti. Mēs sekojam devīzei – nekas nav tik labs, lai tas nevarētu būt vēl labāks”.

Baltic Media Ltd. organizē angļu, vācu, krievu, lietuviešu, igauņu, zviedru, norvēģu, somu, japāņu, ķīniešu un citu valodu kursus. Sīkāku informāciju varat iegūt pie mūsu projektu vadītājiem:

Latvijā: Mārīte Mušperte, kursi@balticmedia.com, mob.: +371 29 446 845

Dati iegūti, apkopojot tikai Baltic Media Ltd. valodu kursu klientu anketas, kuras tiek aizpildītas katra kursa noslēgumā.

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti