ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Valodu kursi uzņēmumiem ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs | Klātienes un online kursi  

⭐ Baltic Media ir starptautisks Skandinavijā dibināts uzņēmums, kas vairāk nekā 30 gadus sniedz kvalitatīvus ar valodu un komunikāciju saistītus pakalpojumus un palīdz klientiem komunicēt globālajā daudzvalodu vidē.

⭐ Baltic Media sniegto pakalpojumu kvalitāti apliecina arī tas, ka mēs esam pirmais nozares uzņēmums Latvijā, kam piešķirts kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001 sertifikāts.

⭐ Kopš 2011. gada Baltic Media Valodu mācību centrs ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta mācību iestāde. Valsts izglītības attīstības aģentūra ir reģistrējusi  Baltic Media Valodu mācību centra izglītības programmas latviešu, angļu, zviedru, krievu, ķīniešu, japāņu, vācu, spāņu, lietuviešu un citās valodās, kā arī komunikācijā.  

Baltic Media valodu mācību centrs specializējas valodu kursu rīkošanā, kas atbilst prasīgāko uzņēmēju vajadzībām.

Kāpēc jūsu uzņēmuma darbiniekiem būtu vajadzīgi svešvalodu kursi un kādā veidā tiem būtu jānotiek? 

Online kursi 

"Baltic Media" valodu mācību centrs piedāvā tiešsaistes valodu kursus ne tikai individuālo kursu veidā, bet arī grupās.

Valodu kursi uzņēmumiem | Baltic Media Valodu mācību centrs Baltic Media valodu mācību centrs specializējas valodu kursu rīkošanā, kas atbilst prasīgāko uzņēmēju vajadzībām. Kāpēc jūsu uzņēmuma darbiniekiem būtu vajadzīgi svešvalodu kursi un kādā veidā tiem būtu jānotiek? Valodu kursi uzņēmumiem | Baltic Media Valodu mācību centrs Baltic Media valodu mācību centrs specializējas valodu kursu rīkošanā, kas atbilst prasīgāko uzņēmēju vajadzībām. Kāpēc jūsu uzņēmuma darbiniekiem būtu vajadzīgi svešvalodu kursi un kādā veidā tiem būtu jānotiek?

Ja jūsu uzņēmuma mērķis ir palielināt preču vai pakalpojumu eksportu gan tuvākos, gan tālākos tirgos, tad jums radīsies vajadzība iemācīt saviem darbiniekiem šo valstu valodas. Vismaz tiem, kas konsultēs un vadīs meitas uzņēmumu darbu jaunajos tirgos. Paplašinot biznesu uz tuvākām kaimiņvalstīm, jums noderēs zviedru, norvēģu, dāņu, igauņu, somu, lietuviešu, poļu, vācu un krievu valodas kursi.

Ja jūsu uzņēmums ir kāda cita globāla uzņēmuma meitas uzņēmums, tad jums droši vien noderēs mātes uzņēmuma valsts valodas zināšanas, lai efektīvi komunicētu ar šī uzņēmuma personālu. Zviedru, angļu, somu, igauņu, vācu, lietuviešu, spāņu, itāļu, franču, arābu, japāņu un ķīniešu valodas kursi ir mūsu specializācija vairāk nekā 25 gadus.

Zinātniski pētījumi pierādījuši, ka uzņēmumu apgrozījums pieaug vidēji par 25%, ja ar biznesa partneriem komunikācija notiek klienta valodā. 

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti

 

Par Baltic Media Valodu Mācību centru | Efektīvi un kvalitatīvi valodu kursi klientiem ar augstām prasībām

 

Mēs jums piedāvājam valodu kursus:

 • Ērtu pieteikšanos kursiem, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās formu;
 • Bezmaksas Wi-Fi internetu, kafiju/tēju valodu apmācību telpās, kas ietilpst kursu cenā;
 • Draudzīga darbinieku kolektīva atbalstu;
 • Izdevīgu atrašanās vietu ar auto novietošanas iespējām. Pie mums var nokļūt izmantojot sabiedrisko transportu - tramvaju, trolejbusu vai autobusu;
 • Bezmaksas darbinieku valodas zināšanu līmeņa noteikšana un specializētas programmas izstrāde attiecīgi uzņēmuma mērķiem un vajadzībām;

​Mēs veicam bezmaksas uzņēmuma darbinieku priekšzināšanu līmeņa noteikšanu un sadalām kursantus pa grupām atbilstoši zināšanu līmenim. Katrai grupai, kā arī individuālajām apmācībām tiek izstrādāta specializēta mācību programma, ņemot vērā konkrētā uzņēmuma darbības specifiku, priekšzināšanu līmeni un vēlamo rezultātu kursa beigās, līdz ar to ikviens kursa dalībnieks attīsta tieši tās prasmes, kas viņiem visvairāk ir nepieciešamas.

 • Efektīvas Skype nodarbības, ja nevarat apmeklēt kursus klātienē;
 • Izvēlēties pašiem kādu no esošajiem pasniedzējiem;
 • Valodu kursu pasniegšana jums izdevīgā vietā;

Mēs piedāvājam apgūt valodas zināšanas ne tikai mūsu telpās Rīgā, bet arī jūsu uzņēmuma telpās. Mūsu pasniedzējs ieradīsies pusstundu pirms nodarbības sākuma.

 • Valodu kursi uzņēmuma darbiniekiem izdevīgā laikā – ieskaitot brīvdienas;

Valodu kursus iespējams noorganizēt jebkurā klientam vēlamā laikā, tostarp brīvdienās un svētku dienās. Piedāvājam mācīties gan rīta, gan vakara grupās. Tiks arī izstrādāts katram uzņēmumam izdevīgākais kursu grafiks, lai netraucētu ne darbinieku darbu, ne arī brīvā laika pavadīšanu.

 • Uzņēmuma darbinieku valodas prasmju novērtējums un sertifikāta izsniegšana.

Katra kursa beigās mēs izsniedzam sertifikātu, kas apliecina konkrētā kursanta zināšanu līmeņa atbilstību noteiktajam standartam.

Baltic Media valodu kursi notiek Rīgā, Elizabetes ielā 11-1.
Baltic Media valodu kursi notiek Rīgā, Elizabetes ielā 11-1. 
 

Kas raksturīgs Baltic Media Valodu mācību centra kursiem?

 • Mūsdienīgu, aktuālu mācību materiālu izmantošana;
 • “Dzīvās” komunikatīvās apmācības formas - valodu spēles, grupu projekti, prezentācijas utt.;
 • Dialogi, lomu spēles, kopīgu projektu izstrāde un to prezentēšanas spēju attīstīšana;
 • Modernu mācību grāmatu, vārdnīcu, audio un video materiālu izmantošana;
 • Pasniedzēju izstrādātas komunikatīvās apmācības metodikas pielietošana, kas ietver trīs pamatdarbības – valodas prasmju, spēju un iemaņu apguvi;
 • Modernās valodas leksikas izmantošana;
 • Intensīvas apmācības patīkamā, draudzīgā atmosfērā;
 • Regulāra zināšanu pārbaude;
 • Apmācības procesam nepieciešamie mācību materiāli;
 • Ikmēneša atskaite par kursu apmeklētību, kursantu progresu un rezultātiem.

Mūsu klienti ir uzņēmumi ar augstām prasībām

Pateicoties augstvērtīgajam klientu servisam un stingrajām kvalitātes prasībām, Baltic Media ir kļuvis par vadošo valodu pakalpojumu sniedzēju Latvijas tirgū, ko augsti ir novērtējuši arī tādi uzņēmumi kā "Tele 2", "Elektroskandija", “Aeroflot-Russian Airlines”, SIA “Halcrow Baltica”, “York International”, “Laiko”, “RSU Stomatoloģijas institūts”, “Rīgas Dīzelis”, “Aizkraukles Banka”, “Stockmann”, “Carat”, kā arī valsts iestādes “Īrijas vēstniecība”, “Eiropas Savienības informācijas aģentūra”, “Pilsoņu migrāciju lietu pārvalde”, “Valsts Ieņēmumu dienests” u.c.

Baltic Media  izmanto tikai augsti kvalificētus pasniedzējus ar atbilstošu lingvistisko izglītību un vismaz 5 gadu pasniegšanas pieredzi, tāpēc mēs garantējam augstus rezultātus pēc kursa beigšanas. 

Vairāk informācijas par valodām varat iegūt, aplūkojot mūsu mājas lapu www.valodukursi.lv vai zvanot pa tālruni +371 67 22 43 95, mobilo tālruni +371 26 404 054, un mūsu personāls vienmēr centīsies atrast tieši jums vispiemērotāko risinājumu!

E-pasts: kursi@balticmedia.com 

 

 

IZVĒLIES AUGSTĀKO KVALITĀTI PAR SAMĒRĪGĀM CENĀM!