ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Kvalitatīvi valodu kursi - ISO 9001:2015

Valodu kursu uzņēmums Baltic Media Ltd. strādā saskaņā ar starptautiskā standarta kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2015 prasībām. Tā ir jau noteikta kvalitātes garantija, kas liecina, ka uzņēmumā visos līmeņos izstrādātas kvalitāti garantējošas rutīnas, darba vide, atbildības pakāpes, tiek veikts kvalitātes audits. Šī sistēma nodrošina, ka firmā visu laiku uzmanības lokā ir klienta apmierinātība, klienta prasību respektēšana un ka kvalitātes vadības sistēma tiek nepārtraukti pilnveidota.

Šī sistēma garantē kvalitāti un rezultātus.

Baltic Media Valodu mācību centrs ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta mācību iestāde

Kopš 2011. gada Baltic Media Valodu mācību centrs ir Latvijas Republikas Izglītības kvalitātes valsts dienestā reģistrēta mācību iestāde. 

Valsts izglītības attīstības aģentūra ir reģistrējusi Baltic Media Valodu mācību centra izglītības programmas latviešu, angļu, zviedru, krievu, ķīniešu, japāņu, vācu, spāņu, lietuviešu un citās valodās, kā arī komunikācijā. 

Programmu veids: Profesionālā izaugsme un personīgā attīstība (pieaugušo neformālā izglītība). Izglītības dokuments - apliecība.

Valodas kursi bērniem

Angļu valodas kursi

Zviedru valodas kursi

Vācu valodas kursi

Itāļu valodas kursi

Spāņu valodas kursi

Japāņu valodas kursi

Ķīniešu valodas kursi

Krievu valodas kursi

Latviešu valodas kursi

Lietuviešu valodas kursi

Norvēģu valodas kursi

Somu valodas kursi

Kursi komunikācijā un sabiedriskajās/publiskajās attiecībās (PR)

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti

 

Par katru projektu no tā sākuma līdz nodošanai klientam atbild noteikts projekta vadītājs, kurš plāno projekta norisi, izvēlas vispiemērotākos darba izpildītājus, kas atbilst uzņēmuma izvirzītajām prasībām kvalitātes jomā, nosaka reālus izpildes termiņus, atbild par kvalitātes kontroles veikšanu.

Baltic Media Ltd. izmanto tikai augsti kvalificētus pasniedzējus ar atbilstošu lingvistisko izglītību un vismaz 5 gadu pasniegšanas pieredzi, tāpēc mēs garantējam augstus rezultātus pēc kursa beigšanas.

Projekta vadītājs ir centrālā persona, kas arī informēs klientu par to, kā vislabāk panākt kvalitatīvu rezultātu, uzturot kontaktu ar klientu visā projekta laikā. 

Baltic Media Ltd. uzskata, ka kvalitāte ir pats svarīgākais līdzeklis konkurences cīņā, tādēļ uzņēmums izturas ar vislielāko nopietnību pret kvalitātes vadības sistēmas prasību ievērošanu.

Valodu pakalpojumu firma Baltic Media Ltd ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 kvalitātes vadības sistēmas prasībām, tāpēc izvēlas tikai labākos pasniedzējus, lai kursu pasniegšanas augstā kvalitāte un izcilais rezultāts būtu garantēts.

Lūk, ko saka prasīgi klienti par Baltic Media Valodu centra valodu kursiem (spiediet šeit)!

Valodu kursu uzņēmums Baltic Media Ltd. strādā saskaņā ar starptautiskā standarta kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2015 prasībām