ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Latviešu valodas kursi | Cik ātri var iemācīties latviešu valodu? 

Latvian for Foreigners | Language Training ✅  Latviešu valodas apmācība attālināti

✅ Baltic Media ir Zviedrijā un Latvijā  dibināts valodu pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, tāpēc mūsu latviešu valodas kursiem varat uzticēties! Mēs paši lietojam latviešu valodu ikdienā, tā ir dzimtā valoda mūsu latviešu valodas lektoriem. ✅  Latviešu valodas kursi Baltic Media Valodu centrā ir laba izvēle, ja vēlaties prast sarunāties ar latviešu draugiem vai atrast darbu Latvijā.

Šajā sadaļā uzzināsiet: ✅  Cik ātri var apgūt latviešu valodu? ✅  Vai latviešu valodas apguvi ietekmē jūsu dzimtā valoda? ✅  Cik mācību stundu nepieciešams, lai labi apgūtu latviešu valodu? ✅  Latviešu valodas kursi uzņēmumiem ✅  Latviešu valodas kursi privātpersonām ✅  Individuāli latviešu valodas kursi ✅  Privātstundas ✅  Cik maksā latviešu valodas kursi?

Latviešu valoda ir viena no divām (otra ir lietuviešu valoda) joprojām dzīvajām baltu valodām, kuras veido atsevišķu apakšgrupu indoeiropiešu valodu saimē. Latviešu valoda tiek uzskatīta par vienu no vismazāk izmainītajām mūsdienās lietotajām indoeiropiešu valodām un tā ir apmēram tikpat veca kā sanskrits. Vistuvākā radniecība tai ir ar slāvu un ģermāņu valodu grupām. Valsts valoda:Latvijā, Eiropas Savienībā. Valodas kods ISO 639-1:LV

Latviešu valodas kursi Baltic Media Valodu mācību centrs

Cik ātri var apgūt latviešu valodu? 

Lai iemācītos ikdienas situācijās lietotās komunikatīvās frāzes, kas nepieciešamas tūristiem, pietiks ar pāris dienām valodas kursos. Taču, ja  vēlaties iemācīties latviešu rakstīto un runāto valodu pamatīgāk, tad jāplāno laiks no viena līdz trim gadiem. Lai sasniegtu akadēmisko līmeni, vajadzēs vismaz piecus līdz septiņus gadus.

Vai nevar iemācīties ātrāk?

Ja ir laiks un motivācija, tad latviešu valodu var apgūt arī ātrāk. Jo vairāk laika veltīsiet valodas apguvei, jo ātrāk sasniegsiet rezultātu. Ikdienas komunikācija latviešu valodā dos jums milzīgas priekšrocības. Neaizmirstiet arī par medijiem (radio un televīzija), presi, kultūras pasākumiem, mūziku un filmām latviešu valodā.

Latviešu valodas kursi ārzemniekiem Latvian for Foreigners | Language Training

Latviešu valodas kursi | Cik ātri var iemācīties latviešu valodu?

Vai latviešu valodas ātrāku apguvi ietekmē dzimtā valoda?

Ja jums jau ir zināšanas lietuviešu valodā vai arī tā ir jūsu dzimtā valoda, latviešu valodu apgūsiet vieglāk un ātrāk. Slāvu un ģermāņu valodu pratēji latviešu valodā saskatīs līdzīgu gramatisko sistēmu un leksiskos aizguvumus no šīm valodām. The Baltic languages are more closely related to Slavic, Germanic, and Indo-Iranian (in that order) than to the other branches of the family. 

Daži svarīgi padomi, kā ātrāk apgūt latviešu valodu:

 • katru jaunu vārdu mācieties kontekstā, kādā tas tiek lietots;
 • bieži atkārtojiet agrāk apgūto, jo atkārtošana ir zināšanu māte;
 • izmantojiet gan reālo, gan virtuālo latviešu valodas vidi;
 • lietojiet medijus (TV, radio, mūziku, literatūru, sociālo mediju platformas) latviešu valodā;
 • lasiet daiļliteratūru latviski, sākumā vieglajā latviešu valodā;
 • atļaujiet sev kļūdīties, lietojiet valodu, metieties latviešu valodas upē un sāciet peldēt! Viss notiks!

Cik mācību stundas nepieciešamas, lai apgūtu latviešu valodu?

Katrs valodas apguvējs ir atšķirīgs, bet zināmu priekšstatu par pūlēm un laiku, kas būs jāveltī valodas apguvei, varat iegūt šeit redzamajā shēmā:

C2 - 60 stundas (C2/1) + 60 stundas (C2/2)

C1 - 60 stundas (C1/1) + 60 stundas(C1/2)

B2 - 60 stundas(B2/1) + 60 stundas (B2/2)

B1 - 60 stundas (B1/1) +  60 stundas(B1/2)

A2 - 48 stundas (A2/1) + 48 stundas (A2/2)

A1 - 48 stundas (A1/1) + 48 stundas (A1/2)

Vēlieties sākt apgūt vienu no senākajām indoeiropiešu valodām, sazinieties ar mūsu valodu centra darbiniekiem, rakstot uz kursi@balticmedia.com vai zvanot pa tālruni +371 67224395 

Vairāk par to, kā tiek organizēti Ziemeļeiropas vadošā valodu pakalpojumu uzņēmuma Baltic Media valodu kursi, lasiet šeit:  https://lv.balticmedia.com/valodu-kursi-valodu-macibu-centrs

Baltic Media ir Zviedrijā dibināts valodu pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi un tāpēc mūsu latviešu valodas kursiem varat uzticēties! Mums ir jauna oriģināla valodas apguves metode Discover Latvian, kas palīdz ātri un efektīvi apgūt latviešu valodu.

Latviešu valodas kursi uzņēmumiem

Baltic Media valodu mācību centra pasniedzēji ir profesionāļi ar radošu, mūsdienīgu pieeju valodu kursu sagatavošanā un vadīšanā, to saturu pielāgojot jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu piedāvātie latviešu valodas kursi:

 • atbilst Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm svešvalodas apguvei (A1, A2, B1, B2, C1, C2),
 • ar testa palīdzību novērtē uzņēmuma darbinieku latviešu valodas zināšanas pirms kursa uzsākšanas,
 • attīsta visas nepieciešamās latviešu valodas prasmes, īpašu uzmanību pievēršot runāšanai,
 • māca, kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas ar klientiem vai biznesa partneriem.

Mācību laikā pasniedzējs veic latviešu valodas kursu dalībnieku zināšanu pilnveides pārbaudi, kursa beigās sniedz darba devējam atskaiti par apmeklējumu un zināšanu novērtējumu. Latviešu valodas kursu dalībnieki saņem sertifikātu par sasniegto latviešu valodas zināšanu līmeni.

Taupiet laiku un pasūtiet zviedru valodu kursus sev vai saviem darbiniekiem, jo latviešu valodas pasniedzējs ierodas pie jums uzņēmumā!

Novērtē savas latviešu valodas zināšanas jau tagad pats, izmantojot šo saiti!

Latviešu valodas kursi privātpersonām

Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā individuālas vai grupu nodarbības pie mums birojā. Ja bieži ceļojat vai dodaties komandējumos, ir vērts pieteikties Skype nodarbībām. Mūsu pasniedzēji izstrādās jūsu vajadzībām atbilstošu latviešu valodas kursa programmu.

Nodarbību laikā iemācīsieties:

 • kā rezervēt viesnīcu, pasūtīt ēdienu, ceļot, atrast darbu u. tml.,
 • kā sarunāties, lai atstātu labu iespaidu par sevi,
 • kā pastāstīt par savu kultūru vai uzzināt par atšķirīgo citā kultūrā,
 • kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas,
 • kā sagatavot prezentāciju latviešu valodā un daudz ko citu.

Jums atliek vien noskaidrot savu latviešu valodas zināšanu līmeni un pieteikties individuālām vai grupu nodarbībām.

Individuāli latviešu valodas kursi | Privātstundas

Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties individuālām latviešu valodas mācībām.

Individuālie latviešu valodas kursi ir īpaši efektīvi, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam valodas apguvējam. Lai arī viena akadēmiskā  stunda  ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības maksās mazāk. Mācoties individuāli, vēlamā rezultāta sasniegšanai būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits nekā latviešu valodas mācībām grupā. 

Ja jums nav nekādu latviešu valodas zināšanu, tad sāciet ar iesācēju līmeni A1.

Cik maksā latviešu valodas kursi?

24 nodarbības (48 akadēmiskās stundas) maksās sākot no 279 eiro ar PVN, ja nodarbības notiek atvērtā grupā Baltic Media Valodu mācību centra telpās Elizabetes ielā 11, Rīgā. Individuālās nodarbības maksā sākot no 19 EUR + PVN (21%) par vienu akadēmisko stundu (45min). Standarta nodarbība ilgst divas akadēmiskās stundas. Cenas var mainīties atkarībā no kursu  līmeņa. Precīzu cenu noskaidrojiet, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, rakstot uz kursi@balticmedia.com vai zvanot pa tālruni +371 67224395.

Pieteikties kursiem vai pieprasīt papildu informāciju. 

Pieteikšanās nav juridiski saistoša līdz līguma parakstīšanas brīdim.  Pēc kursa noslēguma Jūs saņemsiet sertifikātu, kas apliecina iegūto zināšanu līmeni.

Latviešu valodas kursi | Baltic Media Valodu mācību centrs

 

 

Latviešu valodas kursi Baltic Media Valodu mācību centrs Šajā sadaļā uzzināsiet: Cik ātri var apgūt latviešu valodu? | Vai latviešu valodas apguvi ietekmē jūsu dzimtā valoda? | Cik mācību stundu nepieciešams, lai labi apgūtu latviešu valodu? | Latviešu valodas kursi uzņēmumiem | Latviešu valodas kursi privātpersonām | Individuāli latviešu valodas kursi | Privātstundas | Cik maksā latviešu valodas kursi?