ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Klienti | Juridisko personu atsauksmes ⭐ Baltic Media Valodu mācību centra kursi  ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

Privātpersonu atsauksmes par Baltic Media Valodu kursiem ⭐

Baltic Media® Ltd Valodu apmācības centrs  piedāvā konkurētspējīgas cenas par kvalitatīviem valodu mācīšanas pakalpojumiem un draudzīgu, uzticamu klientu apkalpošanu. Tāpēc mums ir ļoti svarīgi zināt, ko klienti saka par mūsu valodas kursiem. Mēs priecājamies ziņot, ka 2020. gadā lielākā daļa mūsu klientu ļoti augstu novērtēja latviešu, angļu, krievu, vācu, japāņu un daudzus citus mūsu Valodu mācību centra piedāvātos valodu kursus (kopējais vērtējums - 4,8 no 5 ballēm).

 Baltic Media Valodu mācību centrs


Austra Pak

Austra Pak
Darbinieki bija ļoti apmierināti ar angļu valodas pasniedzēju, kā arī ar elastīgo apmacību grafiku. Priecēja arī tas, ka pasniedzēja brauca mūs apmācīt mūsu uzņēmumā, kas ļoti palīdzēja darbiniekiem ieekonomēt laiku un līdzekļus, kas tiktu izlietoti ceļam.


PK Serviss

PK Serviss
Uzskatām, ka sadarbība ar SIA „Baltic Media Ltd.” speciālistiem ir bijusi profesionāla un sekmējusi mūsu uzņēmuma darbinieku angļu valodas zināšanu līmeņa paaugstināšanos.


SIA Tele2

Tele 2
Baltic Media kontaktpersona ir bijusi atsaucīga, pretimnākoša un arī operatīva sadarbībā, kas ir ļāvis viegli risināt dažādu jautājumus.
Šajā laikā, kopš sadarbojamies ar Baltic Media, mūsu darbinieki ir ļoti novērtējuši šos kursus. Darbinieki ir sekmīgi ieguvuši pamatzināšanas zviedru valodā, pateicoties pasniedzēja augstajai profesionalitātei.


⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti

Rīgas Piensaimnieks

Rīgas Piensaimnieks
No saviem darbiniekiem saņemam tikai pozitīvas atsauksmes par interesanti sagatavotu un kvalitatīvi pasniegtu angļu valodas apmācību procesu.


Izdevniecība Rīgas Viļņi

Izdevniecība Rīgas Viļņi
Nodarbību saturs tiek izvēlēts ņemot vērā grupu zināšanu līmeni un prasmes, kas veicina apmācību efektivitāti. Tāpat tiek veiksmīgi un atbilstoši sagatavotas nodarbību tēmas, kas ir saistītas ar mūsu uzņēmuma ikdienas darbu un sniedz praktiski izmantojamas angļu valodas zināšanas.


VG Kvadra Pak

VG Kvadra Pak
Atsauksmes no mūsu darbiniekiem par apmācību kvalitāti ir ļoti pozitīvas. Pasniedzēji ir atsaucīgi un pretimnākoši. Ir arī individuāla pieeja, ja tas nepieciešams. 


TMB Elements

TMB Elements
Runāju ar direktoru, viņš patiešām ir apmierināts ar pirmo nodarbību! Paldies!
Meklējot informāciju par valodu kursu uzņēmumiem izleca kādi seši uzņēmumi. Visiem nosūtīju e-pastu, no tiem divi neatbildēja vispār, Jūsu atbilde bija pirmā no četriem pārējiem, un kad salīdzināju cenas tās bija apmēram vienādas, bet izšķirošais moments bija Jūsu attieksme pret potenciālo klientu (ātra, izsmeļoša informācija utt.). 
Paldies par piedāvāto sadarbību!


SIA Tele2 Tele 2 Billing
Ņemot vērā līdzšinējo pozitīvo pieredzi, paredzam, ka sadarbību ar SIA "Baltic Media Ltd." turpināsim vēl ilgi.

  

Baltkom

Baltkom TV
Vairāku mēnešu laikā SIA "Baltic Media Ltd." veiksmīgās sadarbības laikā apliecināja, ka uzņēmuma darba kvalitāte ir augstā līmenī.


 

 

Mediju nams Mediju nams
SIA "Mediju nams" angļu valodas apmācības jomā ar SIA "Baltic Media Ltd." sadarbojas kopš 2008. gada septembra.

 


Halcrow Halcrow Baltica
Mūsu uzņēmums ir pilnībā apmierināts ar saņemto pakalpojumu kvalitāti un servisu, un arī nākotnē turpinās sadarboties ar SIA "Baltic Media Ltd.".

 


Laiko Laiko Ltd. Saga Group
Neskatoties uz mūsu paaugstinātajām prasībām apmācību veikšanā saistībā ar šī projekta realizāciju, uzņēmums bija ļoti elastīgs un pretimnākošs un, mūsuprāt, ar uzdevumu tika galā ļoti labi.

 

YORK YORK International
Arī "Baltic Media Ltd." biroja personāla profesionalitāte un atsaucība sniedz gandarījumu par līdzšinējo sadarbību, tāpēc mūsu uzņēmums arī nākotnē turpinās sadarboties ar SIA "Baltic Media Ltd.".