ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Japāņu valodas kursi | Cik ātri var iemācīties japāņu valodu? 

✅ Japāņu valodas kursi Baltic Media Valodu centrā ir pareizā izvēle, ja vēlaties kļūt konkurētspējīgi darba tirgū, vienkārši baudīt aizraujošas sarunas ar japāņu draugiem vai tuvāk iepazīt Japānas kultūru.

✅ Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem: ✅ Cik ātri var apgūt japāņu valodu? | Vai japāņu valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda? | Cik mācību stundas būs nepieciešamas, lai iemācītos runāt japāņu valodā? | Japāņu valodas kursi uzņēmumiem | Japāņu valodas kursi privātpersonām | Individuāli japāņu valodas kursi | Privātstundas | Cik maksā japāņu valodas kursi?

Japāņu valoda (日本語) ir valoda, kurā galvenokārt runā japāņi, un faktiskā Japānas valsts valoda. Tiek lēsts, ka to prot ap 140 miljoniem cilvēku, no kuriem aptuveni 125 miljoniem tā ir dzimtā valoda. Pēc šī rādītāja tā ir devītā lielākā valoda. Japāņu valodas izcelsme nav zināma. Tiek uzskatīts, ka tā ir izolēta valoda, lai gan pastāv teorijas, ka tā varētu būt saistīta ar korejiešu valodu vai altajiešu valodām.

Japāņu valodas kursi Baltic Media Valodu mācību centrs

Cik ātri var apgūt japāņu valodu? 

Lai iemācītos ikdienas sarunās lietotās frāzes, ko parasti vēlas apgūt Japānas apceļotāji, pietiks ar pāris nedēļām japāņu valodas kursos. Taču, ja  vēlaties iemācīties japāņu rakstīto un runāto valodu pamatīgāk, tad jāplāno laiks no viena līdz trim gadiem. Lai sasniegtu augstu līmeni, vajadzēs vismaz piecus līdz septiņus gadus. Neaizmirstiet, ka japāņu valodai ir cita rakstība, kas eiropietim ir sveša.

Vai var iemācīties ātrāk?

Ja ir laiks un motivācija, tad japāņu runāto valodu var apgūt arī ātrāk. Jo vairāk laika veltīsiet valodas apguvei, jo ātrāk sasniegsit rezultātu. Ikdienas komunikācija japāņu valodā ar draugiem Japānā, izmantojot Skype, dos jums milzīgas priekšrocības. Neaizmirstiet arī par medijiem (radio un televīziju), presi, kultūras pasākumiem, mūziku un filmām japāņu valodā.

Jo agrāk sāksiet kādu valodu mācīties, jo lielākas izredzes to ātrāk un pamatīgāk apgūt.

Vai japāņu valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda?

Katrs valodas apguvējs ir citādāks. Ir cilvēki, kuriem ir zināšanas par valodniecību un valodu gramatiskajām sistēmām. Šiem valodas apguvējiem būs vieglāk. Ir speciālas programmas, kas veidotas japāņu valodas apguvei eiropiešiem, tās ir pielāgotas mūsu uztveres un domāšanas veidam. Runāto valodu iemācīties būs vieglāk, bet, ja vēlaties apgūt arī rakstību, tas aizņems vairāk laika.

Daži svarīgi padomi, kā ātrāk apgūt japāņu valodu:

 • bieži atkārtojiet agrāk apgūto, jo atkārtošana ir zināšanu māte;
 • izmantojiet virtuālo japāņu valodas vidi; sarunājieties ar draugiem Japānā;
 • lasiet literatūru japāņu valodā;
 • interesējieties par unikālo Japānas kultūru;

Viss ir iespējams, katras jaunas valodas apguve ir aizraujoša un interesanta. Nav valodu, ko nevarētu iemācīties.

 

Cik mācību stundas nepieciešamas, lai apgūtu japāņu valodu?

Nav grūtu un vieglu valodu, nav arī pilnīgi vienādu valodas apguvēju. Katrs students ir atšķirīgs, bet zināmu priekšstatu par pūlēm un laiku, kas būs jāveltī valodas apguvei, varat iegūt šeit redzamajā shēmā:

C2 - 60 stundas (C2/1) + 60 stundas (C2/2)

C1 - 60 stundas (C1/1) + 60 stundas(C1/2)

B2 - 60 stundas(B2/1) + 60 stundas (B2/2)

B1 - 60 stundas (B1/1) +  60 stundas(B1/2)

A2 - 48 stundas (A2/1) + 48 stundas (A2/2)

A1 - 48 stundas (A1/1) + 48 stundas (A1/2)

Ja esat izlēmis sākt mācīties japāņu valodu: rakstiet mums: kursi@balticmedia.com vai zvaniet pa tālruni +371 67224395 

Vairāk par Baltic Media valodu kursiem lasiet šeit:  https://lv.balticmedia.com/valodu-kursi-valodu-macibu-centrs

Japāņu valodas kursi uzņēmumiem

Baltic Media valodu mācību centra pasniedzēji ir profesionāļi ar radošu, mūsdienīgu pieeju valodu kursu sagatavošanā un vadīšanā, to saturu pielāgojot jūsu vēlmēm, iespējām un vajadzībām.

Mūsu piedāvātie japāņu valodas kursi:

 • attīsta visas nepieciešamās japāņu valodas prasmes, īpašu uzmanību pievēršot runātai valodai;
 • iepazīstina ar unikālo Japānas kultūru un japāniešu komunikācijas īpatnībām.

Mācību laikā pasniedzējs veic japāņu valodas kursu dalībnieku zināšanu pilnveides pārbaudi, kursa beigās sniedz darba devējam atskaiti par apmeklējumu un zināšanu novērtējumu. Japāņu valodas kursu dalībnieki saņem sertifikātu par sasniegto japāņu valodas zināšanu līmeni, kas nodrošina iespēju turpināt valodas apguvi nākamajā līmenī.

Taupiet laiku un spēku, pasūtiet japāņu valodu kursus sev vai saviem darbiniekiem, jo japāņu valodas pasniedzējs ierodas pie jums uzņēmumā!

Izmantojot šo saiti, paši novērtējiet savas japāņu valodas zināšanas

Japāņu valodas kursi privātpersonām

Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā individuālas vai grupu nodarbības pie mums birojā. Ja bieži ceļojat vai dodaties komandējumos, ir vērts pieteikties Skype nodarbībām. Mūsu pasniedzēji izstrādās jūsu vajadzībām atbilstošu japāņu valodas kursa programmu.

Nodarbību laikā iemācīsieties:

 • kā rezervēt viesnīcu, pasūtīt ēdienu, ceļot, atrast darbu svešā zemē u. tml.,
 • kā sarunāties, lai atstātu labu iespaidu par sevi,
 • kā pastāstīt par savu kultūru vai uzzināt par atšķirīgo citā kultūrā,
 • kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas,
 • kā sagatavot prezentāciju japāņu valodā un daudz ko citu.

Izmantojot šo saiti, paši novērtējiet savas japāņu valodas zināšanas

Individuāli japāņu valodas kursi | Privātstundas

Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties individuālām japāņu valodas mācībām.

Individuāli japāņu valodas kursi ir īpaši efektīvi, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam valodas apguvējam. Lai arī viena akadēmiskā  stunda  ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības maksā mazāk. Mācoties individuāli, vēlamā rezultāta sasniegšanai būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits nekā japāņu valodas mācībām grupā. 

Ja Jums nav nekādu japāņu valodas zināšanu, tad sāciet ar iesācēju līmeni A1.

Cik maksā japāņu valodas kursi?

24 nodarbības (48 akadēmiskās stundas) maksā sākot no 240 eiro (bez PVN) vai 290 eiro ar PVN, ja nodarbības notiek atvērtā grupā Baltic Media Valodu mācību centra telpās Elizabetes ielā 2, Rīgā. Individuālās nodarbības maksā sākot no 22 EUR + PVN (21%) par vienu akadēmisko stundu (45min). Standarta nodarbība ilgst divas akadēmiskās stundas. Cenas var mainīties atkarībā no kursu  līmeņa. Precīzu cenu noskaidrojiet, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, rakstot uz kursi@balticmedia.com vai zvanot pa tālruni +371 67224395

Japāņu valodas kursi Baltic Media Valodu mācību centrs