ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Privātpersonu atsauksmes par Baltic Media Valodu kursiem ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

Uzņēmumu atsauksmes par Baltic Media Valodu mācību centra kursiem lasīt šeit.

Jaanika:

⭐ "Vakardienas nodarbības bija super, man trūkst vārdu. Liels paldies! Runājām, sākot no satikšanās brīža līdz pat pēdējam brīdim, tikai un vienīgi zviedriski. Tas ir tieši tas, kas man vajadzīgs!"


Didzis:

⭐ "Labdien,
pēc pirmās nodarbības spriežot, viss būs vislabākajā kārtībā. Pasniedzēja un mācību atmosfēra ir ļoti laba - tieši tāda, lai jaunas zinības vieglāk būtu apgūstamas. Tā kā tiekamies jau atkal rīt."


Dace:

"Mācības mums iet tiešām labi!
Varbūt temps un apjoms ir drusku par lielu, neatliek laika vienkārši parunāt, bet  tas jau attiecas tikai uz mani, citiem iet raitāk. Lēmumu par kursu izvēli palidzeja pieņemt  patīkamā "personīgā attieksme" un operativitāte no Jūsu puses."


Artūrs:

⭐ "Kursi tiek vadīti augstā līmenī. Mūsu pasniedzēja Jeļena ļoti labi pārzin valodu un spēj atrast pieeju katram studentam."


Aiga:
⭐ "Paldies, nodarbības rit pilnā sparā un šobrīd esam Stokholmā un praktizējam iegūtās zināšanas. Visiem ir pārsteigums, ka pāris nodarbību laikā var tik daudz iemācīties :))"


Linda:
⭐ "Labdien!
Jā, kursi ir kvalitatīvi, pasniedzēja jauka un katra nodarbība ir dinamiska, interesanta un visaptveroša. Prieks mācīties! 
Tā kā apgūstu tulka profesiju, Baltic Media mājaslapu apmeklēju diezgan regulāri, lai pārliecinātos, vai nepiedāvājat tulka vai korektora vakances, un tur arī uzzināju par kursiem."


Inese:
"Mācījos Baltic Media Ltd. laba pasniedzēja un labs serviss kā arī atrodas centrā Elizabetes iela 2, stilīgs, ērts ofiss. Apmācības telpas arī bija solīdas nevis kā mēdz būt citās valodu firmās, kur mācības notiek pagrabos, autostāvvietās un citās vietās. Cena arī bija samērīga."