ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Privātpersonu atsauksmes par Baltic Media Valodu kursiem ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

Uzņēmumu atsauksmes par Baltic Media Valodu mācību centra kursiem lasīt šeit.

Zane:

"Gribu izmantot izdevību un pateikt lielu paldies arī mūsu angļu valodas skolotājai Līgai par ieguldīto darbu un profesionālajām nodarbībām.
Liels paldies!"


Dana:

⭐ "Liels paldies par vācu valodas nodarbībām! Mums ļoti patīk jūsu pasniedzēja!"


Marta:

"Labdien! Vakar bija pirmā krievu valodas nodarbība, viss ļoti patika. Domāju ka ar pasniedzēju esam uz viena viļņa. Liels paldies."


Ingūna:

⭐ "Pirmajā japāņu valodas nodarbībā gāja brīnišķīgi! Esmu ļoti priecīga! Izrādās, skolas mācību grāmata ir tikai un vienīgi japāņu valodā, par ko pārsteigta bija arī skolotāja. Tagad mums ir materiāli arī angļu valodā. Turpināsim mācības."


Kim:
⭐ "Thank you for providing a great individual course for me. I really enjoyed it and got understanding of basic grammar of Latvian language I wanted to learn."


Līga:
⭐ "Labdien, Ilze ir ļoti jauka zviedru valodas pasniedzēja, bija prieks mācīties :) Iemācījos ļoti daudz, varu tagad brīvi runāt zviedru valodā."


Inese:
"Mācījos Baltic Media Ltd. laba pasniedzēja un labs serviss kā arī atrodas centrā Elizabetes iela 2, stilīgs, ērts ofiss. Apmācības telpas arī bija solīdas nevis kā mēdz būt citās valodu firmās, kur mācības notiek pagrabos, autostāvvietās un citās vietās. Cena arī bija samērīga."