ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Atsauksmes par Baltic Media Valodu kursiem ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

Uzņēmumu atsauksmes par Baltic Media Valodu mācību centra kursiem lasīt šeit.

Jauns gads vienmēr nāk ar jauniem izaicinājumiem un izvirzītiem mērķiem, lai katrs varētu sevi realizēt vēl veiksmīgāk un ieņemt līdera pozīciju savā nozarē. Arī Baltic Media Valodu mācību centrs kā jau katru gadu janvārī apkopo rezultātus par iepriekšējā gadā paveikto, lai uzlabotu savu pakalpojumu kvalitāti un sniegtu klientiem tikai labāko valodas apguves pieredzi un rezultātu.  

Apkopojot klientu saņemtās atsauksmes, Baltic Media Valodu mācību centrs var lepoties ar kopējo novērtējumu 4,91 no 5,00 punktu vērtējuma sistēmas. Savu vērtējumu par Baltic Media rīkotajiem kursiem ir snieguši 59 klienti, kas pārstāv dažādas nozares – būvniecības, tehnoloģiju nozaru pārstāvji, Latvijas un ārvalstu diplomāti, radošo industriju pārstāvji, studenti un citi. Baltic Media Valodu mācību centram ir svarīgs katrs klients, tāpēc mācību centra darbinieki cenšas katram sniegt labāko klientu apkalpošanas un valodu apguves pieredzi.

Viena no galvenajām panākumu atslēgām, apgūstot jaunu valodu, ir pasniedzējs un viņa pieredze mācīt dažādām vecuma grupām un dažādu nozaru pārstāvjiem, lai atrastu pieeju katram individuāli un mācību plāns būtu saskaņā ar vēlmēm un vajadzībām. Analizējot klientu saņemtās atsauksmes e-pastā, no klientu puses visvairāk pozitīvi novērtēts ir pasniedzēja darbs un ieguldījums zināšanu nodošanā. Skatīt attēlu Nr. 1.

valodu kursi atsauksmes

45,73 % no visiem aptaujātajiem ir novērtējuši pozitīvi pasniedzēja darbu visa kursa laikā, bet 42,8 % ir novērtējuši pozitīvi tieši nodarbību struktūru un pasniedzēju gatavotos plānus valodas apguvei.

Baltic Media Valodu centra vadība ļoti rūpīgi izvēlas pasniedzējus ar kuriem veidot sadarbību. Galvenie noteicošie faktori sadarbības veidošanai – atbilstoša izglītība, pieredze un mūsdienīgas valodu pasniegšanas metodes. Aptaujājot klientus, lūdzām novērtēt, kā viņi vērtē pasniedzēja darbu, vērtējot to no dažādiem aspektiem. Skatīt attēlu nr. 2.

valodas kursi atsauksmes

 

Apkopotie dati rāda, ka Baltic Media klienti ar pasniedzēju darbu ir bijuši apmierināti, norādot, ka gan pasniegšanas metodes, atbildes un atbalsts mācību procesa laikā, gan arī pasniedzēja kompetence ir augstākajā līmenī. Joma, kuru būtu nepieciešams uzlabot – mācību materiāli. Ne vienmēr grāmatās vai audiovizuālos materiālos ir pieejami aktuālākie un klienta specializācijai atbilstošākie mācību temati, tāpēc Baltic Media pasniedzēji cenšas gatavot arī klientam speciāli individuāli pielāgotus materiālus.

Baltic Media valodu mācību centra darbinieku galvenais mērķis ir, lai klients iegūst vēlamās zināšanas un var tās pielietot praksē. Mācību centra darbinieki uzskata, ka valodu kursi nav tikai par valodas apguvi, bet arī par pieredzi, ko klienti vērtē visaugstāk. Katru gadu Baltic Media uzņēmums vērtē ne tikai pasniedzēju darbu, bet arī uzņēmuma darbinieku klientu apkalpošanas un kursu koordinēšanas prasmes, spēju pielāgoties dažādām situācijām un prasmes izvelēties atbilstošāko pasniedzēju tieši klienta vēlmēm. Klientiem lūdzām novērtēt to, kā viņi vērtē apmācību kursu kopumā, kā vērtē mācību centra kursu projekta vadītāja darbu, kā arī vispārējo pakalpojumus sniegšanas kvalitāti, saņemot pakalpojumus gan klātienē, gan attālināti. Skatīt attēlu nr. 3.

                92% no aptaujātajiem ir norādījuši, ka viņi ir apmierināti ar saņemto pakalpojumu un ieguvuši vai uzlabojuši tās zināšanas, kuras bija nepieciešamas. Klienti 100% ir novērtējuši ar maksimālo punktu skaitu tieši projekta vadītāja darbu – personas, kura “saved klientu ar īsto pasniedzēju” un konsultē visa apmācību procesa laikā, savukārt pakalpojumu sniegšanas kvalitāti ar augstāko atzīmi ir novērtējuši 84% no aptaujātajiem. Baltic Media Valodu mācību centra darbinieki katru gadu apmeklē dažādus seminārus un kursus, lai uzlabotu gan apkalpošanas kvalitāti, gan uzlabotu kursu organizēšanas un pārraudzības procesus.

                Pieprasījums apgūt vai uzlabot valodu zināšanas pieaug, līdz ar to arī Baltic Media Valodu mācību centra darbinieki seko līdzi mūsdienīgām izglītības apguves tendencēm, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes kursus. Ja vēlaties apgūt jaunu valodu, uzlabot esošās valodu zināšanas un iepazīt arī citu valstu kultūru, droši sazinieties ar Baltic Media Valodu mācību centra valodu kursu projektu vadītājiem, rakstot uz e-pastu kursi@balticmedia.com vai zvanot +371 67224395.

Zane:

"Gribu izmantot izdevību un pateikt lielu paldies arī mūsu angļu valodas skolotājai Līgai par ieguldīto darbu un profesionālajām nodarbībām.
Liels paldies!"


Dana:

⭐ "Liels paldies par vācu valodas nodarbībām! Mums ļoti patīk jūsu pasniedzēja!"

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti


Marta:

"Labdien! Vakar bija pirmā krievu valodas nodarbība, viss ļoti patika. Domāju ka ar pasniedzēju esam uz viena viļņa. Liels paldies."


Ingūna:

⭐ "Pirmajā japāņu valodas nodarbībā gāja brīnišķīgi! Esmu ļoti priecīga! Izrādās, skolas mācību grāmata ir tikai un vienīgi japāņu valodā, par ko pārsteigta bija arī skolotāja. Tagad mums ir materiāli arī angļu valodā. Turpināsim mācības."


Kim:
⭐ "Thank you for providing a great individual course for me. I really enjoyed it and got understanding of basic grammar of Latvian language I wanted to learn."


Līga:
⭐ "Labdien, Ilze ir ļoti jauka zviedru valodas pasniedzēja, bija prieks mācīties :) Iemācījos ļoti daudz, varu tagad brīvi runāt zviedru valodā."


Inese:
"Mācījos Baltic Media Ltd. laba pasniedzēja un labs serviss kā arī atrodas centrā Elizabetes iela 2, stilīgs, ērts ofiss. Apmācības telpas arī bija solīdas nevis kā mēdz būt citās valodu firmās, kur mācības notiek pagrabos, autostāvvietās un citās vietās. Cena arī bija samērīga."

 

Labākie valodu kursi Rīgas centrā un internetā online režīmā

Visi grib zināt, kur notiek labākie valodu kursi? Mēs ticam, ka esat nonācis īstajā vietā!

Mēs piedāvājam labākos valodu kursus visos apmācību veidos un visās valodās, gan individuāli online, gan grupās.

Mēs esam visu valodu pakalpojumu uzņēmums ar 28 gadu pieredzi.

Mēs cītīgi strādājam, lai būtu vislabākais un prestižākais valodu mācību centrs  ikviena vajadzībām. Mēs esam ISO sertificēts starptautisks valodu uzņēmums, kas uzņemas atbildību un palīdz pasaules cilvēkiem bez pārpratumiem sazināties globāli.

Jūs esat pelnījis saņemt pašu labāko kvalitāti un servisu. 

Neesat drošs? Jautājiet mūsu apmierinātajiem klientiem.