ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Ķīniešu valodas kursi | Cik ātri var iemācīties ķīniešu valodu? 

✅ Ķīniešu valodas kursi Baltic Media Valodu centrā ir pareizā izvēle, ja vēlaties kļūt konkurētspējīgi darba tirgū, vienkārši baudīt aizraujošas sarunas ar ķīniešu draugiem vai tuvāk iepazīt seno Ķīnas kultūru.

Labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem: ✅  Cik ātri var apgūt ķīniešu valodu? ✅  Vai ķīniešu valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda? ✅  Cik mācību stundas būs nepieciešamas, lai iemācītos runāt ķīniski? ✅  Ķīniešu valodas kursi uzņēmumiem ✅  Ķīniešu valodas kursi privātpersonām ✅  Individuāli ķīniešu valodas kursi | Privātstundas ✅  Cik maksā ķīniešu valodas kursi?

Ķīniešu valoda (汉语) ir kopējs nosaukums vairākām sinotibetiešu valodām. Šīs valodas ir dzimtās valodas apmēram 1,3 miljardiem cilvēku, galvenokārt Ķīnā. Lielākā no ķīniešu valodām pēc runātāju skaita ir mandarīnu valoda (aptuveni 873 miljoni runātāju). Ķīniešu valodai ir oficiālās valodas statuss Ķīnā, Taivānā un Singapūrā.

Ķīniešu valodas kursi Baltic Media Valodu mācību centrs

Cik ātri var apgūt ķīniešu valodu? 

Lai iemācītos ikdienas sarunās lietotās frāzes, ko parasti vēlas apgūt Ķīnas apceļotāji, pietiks ar pāris nedēļām ķīniešu valodas kursos. Taču, ja  vēlaties iemācīties ķīniešu rakstīto un runāto valodu pamatīgāk, tad jāplāno laiks no viena līdz trim gadiem. Lai sasniegtu augstu līmeni, vajadzēs vismaz piecus līdz septiņus gadus. Neaizmirstiet, ka ķīniešu valodai ir cita rakstība, kas eiropietim ir sveša.

Vai var iemācīties ātrāk?

Ja ir laiks un motivācija, tad ķīniešu runāto valodu var apgūt arī ātrāk. Jo vairāk laika veltīsiet valodas apguvei, jo ātrāk sasniegsit rezultātu. Ikdienas komunikācija ķīniešu valodā ar draugiem Ķīnā, izmantojot Skype, dos jums milzīgas priekšrocības. Neaizmirstiet arī par medijiem (radio un televīziju), presi, kultūras pasākumiem, mūziku un filmām ķīniešu valodā.

Jo agrāk sāksiet kādu valodu mācīties, jo lielākas izredzes to ātrāk un pamatīgāk apgūt.

Vai ķīniešu valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda?

Katrs valodas apguvējs ir citādāks. Ir cilvēki, kuriem ir zināšanas par valodniecību un valodu gramatiskajām sistēmām. Šiem valodas apguvējiem būs vieglāk. Ir speciālas programmas, kas veidotas ķīniešu valodas apguvei eiropiešiem, tās ir pielāgotas mūsu uztveres un domāšanas veidam. Runāto valodu iemācīties būs vieglāk, bet, ja vēlaties apgūt arī rakstību, tas aizņems vairāk laika.

Daži svarīgi padomi, kā ātrāk apgūt ķīniešu valodu:

 • bieži atkārtojiet agrāk apgūto, jo atkārtošana ir zināšanu māte;
 • izmantojiet virtuālo ķīniešu valodas vidi; sarunājieties ar draugiem Ķīnā;
 • lasiet literatūru ķīniešu valodā;
 • interesējieties par unikālo Ķīnas kultūru;

Viss ir iespējams, katras jaunas valodas apguve ir aizraujoša un interesanta. Nav valodu, ko nevarētu iemācīties.

 

Cik mācību stundas nepieciešamas, lai apgūtu ķīniešu valodu?

Nav grūtu un vieglu valodu, nav arī pilnīgi vienādu valodas apguvēju. Katrs students ir atšķirīgs, bet zināmu priekšstatu par pūlēm un laiku, kas būs jāveltī valodas apguvei, varat iegūt šeit redzamajā shēmā:

C2 - 60 stundas (C2/1) + 60 stundas (C2/2)

C1 - 60 stundas (C1/1) + 60 stundas(C1/2)

B2 - 60 stundas(B2/1) + 60 stundas (B2/2)

B1 - 60 stundas (B1/1) +  60 stundas(B1/2)

A2 - 48 stundas (A2/1) + 48 stundas (A2/2)

A1 - 48 stundas (A1/1) + 48 stundas (A1/2)

Ja esat izlēmis sākt mācīties ķīniešu valodu: rakstiet mums: kursi@balticmedia.com vai zvaniet pa tālruni +371 67224395 

Vairāk par Baltic Media valodu kursiem lasiet šeit:  https://lv.balticmedia.com/valodu-kursi-valodu-macibu-centrs

Izmantojot šo saiti, paši novērtējiet savas ķīniešu valodas zināšanas

Ķīniešu valodas kursi uzņēmumiem

Baltic Media valodu mācību centra pasniedzēji ir profesionāļi ar radošu, mūsdienīgu pieeju valodu kursu sagatavošanā un vadīšanā, to saturu pielāgojot jūsu vēlmēm, iespējām un vajadzībām.

Mūsu piedāvātie ķīniešu valodas kursi:

 • attīsta visas nepieciešamās ķīniešu valodas prasmes, īpašu uzmanību pievēršot runātai valodai;
 • iepazīstina ar unikālo Ķīnas kultūru un ķīniešu komunikācijas īpatnībām.

Mācību laikā pasniedzējs veic ķīniešu valodas kursu dalībnieku zināšanu pilnveides pārbaudi, kursa beigās sniedz darba devējam atskaiti par apmeklējumu un zināšanu novērtējumu. Ķīniešu valodas kursu dalībnieki saņem sertifikātu par sasniegto ķīniešu valodas zināšanu līmeni, kas nodrošina iespēju turpināt valodas apguvi nākamajā līmenī.

Taupiet laiku un spēku, pasūtiet ķīniešu valodu kursus sev vai saviem darbiniekiem, jo ķīniešu valodas pasniedzējs ierodas pie jums uzņēmumā!

Ķīniešu valodas kursi privātpersonām

Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā individuālas vai grupu nodarbības pie mums birojā. Ja bieži ceļojat vai dodaties komandējumos, ir vērts pieteikties Skype nodarbībām. Mūsu pasniedzēji izstrādās jūsu vajadzībām atbilstošu ķīniešu valodas kursa programmu.

Nodarbību laikā iemācīsieties:

 • kā rezervēt viesnīcu, pasūtīt ēdienu, ceļot, atrast darbu svešā zemē u. tml.,
 • kā sarunāties, lai atstātu labu iespaidu par sevi,
 • kā pastāstīt par savu kultūru vai uzzināt par atšķirīgo citā kultūrā,
 • kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas,
 • kā sagatavot prezentāciju ķīniešu valodā un daudz ko citu.

Izmantojot šo saiti, paši novērtējiet savas ķīniešu valodas zināšanas

Individuāli ķīniešu valodas kursi | Privātstundas

Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties individuālām ķīniešu valodas mācībām.

Individuāli ķīniešu valodas kursi ir īpaši efektīvi, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam valodas apguvējam. Lai arī viena akadēmiskā  stunda  ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības maksā mazāk. Mācoties individuāli, vēlamā rezultāta sasniegšanai būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits nekā ķīniešu valodas mācībām grupā. 

Ja Jums nav nekādu ķīniešu valodas zināšanu, tad sāciet ar iesācēju līmeni A1.

Cik maksā ķīniešu valodas kursi?

24 nodarbības (48 akadēmiskās stundas) maksā sākot no 279 eiro ar PVN, ja nodarbības notiek atvērtā grupā Baltic Media Valodu mācību centra telpās Elizabetes ielā 11, Rīgā. Individuālās nodarbības maksā sākot no 22 EUR + PVN (21%) par vienu akadēmisko stundu (45min). Standarta nodarbība ilgst divas akadēmiskās stundas. Cenas var mainīties atkarībā no kursu  līmeņa. Precīzu cenu noskaidrojiet, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, rakstot uz kursi@balticmedia.com vai zvanot pa tālruni +371 67224395