ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media® Valodu mācību centrs | Valodu kursi Rīgas centrā un online


Elizabetes iela 11, Rīga, LV-1010, Latvija

Valodu kursi +371 67 224 395
Valodu kursi +371 29 44 68 45

Baltic Media Valodu mācību centrs | Valodu kursi klientiem ar augstām prasībām

Valodu kursi prasīgiem klientiem

Baltic Media Valodu mācību centrs ietilpst uzņēmumā SIA Baltic Media Ltd un ir viens no koncerna uzņēmumiem Baltic Media valodu pakalpojumu uzņēmumu grupā ar Latvijā un Zviedrijā reģistrētiem uzņēmumiem.

Koncerna uzņēmumi darbojas Ziemeļeiropas tirgos kopš 1991. gada  un sniedz tulkošanas un citus valodu pakalpojumus globāli, specializējoties Ziemeļeiropas valodās.

Valodas kursi privātpersonām - pieaugušajiem un bērniem ⭐️  Online / tiešsaistes  un klātienes režīmā 

Baltic Media valodu mācību centrs piedāvā valodu kursus privātpersonām atvērtā tipa grupās vai individuāli. Uzņēmums organizē kursus gan kursantiem bez priekšzināšanām, gan tiem, kam jau ir priekšzināšanas. Galvenokārt klienti izvēlas mūsu piedāvātos valodu kursus, jo nodrošinām secīgu valodu apguvi sākot no A1 līdz C2 līmenim, piedāvājam mūsdienīgu pieeju valodu apguvei profesionālu pasniedzēju vadībā, veidojam nelielas grupasveicam valodas zināšanu progresa pārbaudi, kā arī pats svarīgākais - klienta vajadzības un vēlmes nosaka valodu nodarbību saturu, intensitāti, laiku un vietu. Mācoties individuāli, vēlamā rezultāta sasniegšanai būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits nekā valodas mācībām grupā. Mūsu organizētie valodu kursi notiek ērtās, modernās un gaišās telpās pašā Rīgas centrā.

 
Baltic Media Valodu mācību centrs | Valodu kursi Rīgas centrā
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Active Search Results