ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Te ir darbs lingvistikas talantiem  ⭐ Vakances ⭐ Baltic Media Valodu mācību centrs

Valodu pakalpojumu nozare ir viena no pasaules digitālās ekonomikas stabili augošām jomām, kuras gada apgrozījums pasaulē ir ap 40 miljardi eiro, kas ikgadu pieaug par apmēram 5 procentiem.  Pasaulē 137 valstīs  ir ap 18 000 valodu pakalpojumu firmu un 60% no tām ir ar personālu līdz 5 darbiniekiem. Nozarē tie skaitās vidēji uzņēmumi. Darbs valodu pakalpojumu nozarē ir perspektīvs un bezdarbs nozarei netiek prognozēts. Tā ir perspektīva nozare mūsdienu globālajā pasaulē un digitālajā ekonomikā. 

Baltic Media ir Zviedrijā dibināts uzņēmums, kas 2004. gadā savu galveno biroju pārcēla uz Rīgu. Ja jums ir tuvs skandināvu darba un dzīves stils, patīk strādāt patstāvīgi, demokrātiskā un brīvā atmosfērā, patīk modernās digitālās tehnoloģijas, tad Baltic Media ir darba vieta tieši jums.

Uzņēmums uzticas personālam un dod plašas iespējas jebkurai inciatīvai, lai darbiniekiem patiktu tajā strādāt un darbs sagādātu prieku un gandarījumu.

Lai pieteiktos darbam par ārštata/līgumdarba lektoru/pasniedzēju, lūdzu, sūtiet savu CV un pieteikumu uz kursi@balticmedia.com vai izmantojiet digitālo veidlapu, uzklikšķinot šeit.

Tulks, tulkotājs, korektors, tekstu rakstītājs

Ja jūs esat tulks, tulkotājs, korektors, tekstu rakstītājs un vēlaties sadarboties ar Baltic Media Ltd, lūdzu, nosūtiet mums savu pieteikumu, izmantojot šo saiti. Ar mums jūs varat sadarboties gan kā fiziska persona, gan kā juridiska persona, ja esat reģistrējis savu firmu.

Citas administratīva un vadoša darba vakances lūdzu skatīt šeit. Attiecībā uz visu jūsu sniegto informāciju mēs ievērosim striktu konfidencialitāti.

Mums interesē visas valodas.

 

⭐️Kāpēc izvēlēties Baltic Media® valodu kursus?

⭐️Ko par  Baltic Media® valodu kursiem saka klienti?

⭐️Kāpēc izvēlēties tiešsaistes - online valodu kursus?

⭐️Valodu kursi jauniešiem, pusaudžiem un bērniem

⭐️Valodu kursi klātienē un online uzņēmumiem un valsts iestādēm

⭐️Valodu kursi online un klātienē privātpersonām - privātie kursi

⭐️Uzzini vairāk par Baltic Media® valodu kursiem - Kontakti