ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Angļu valodas kursi bērniem un skolēniem Rīgā klātienē un online ⭐️⭐️⭐️

Baltic Media Valodu mācību centrs strādā ar bērniem un skolēniem

Ziemeļeiropas vadošā valodu pakalpojumu uzņēmuma Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā aizraujošas un vecumam atbilstošas ​​angļu valodas mācību programmas bērniem un skolēniem no 7 līdz 17 gadu vecumam mierīgā un jautrā gaisotnē!  Baltic Media Valodu centrs ir ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums, kas darbojas Baltijas un Skandināvijas tirgū jau 30 gadus. 

Angļu valodas kursi bērniem Rīgā

Mūsu angļu valodas grupu nodarbībās piedalās 4-8 bērni, tādējādi nodrošinot labāku un ātrāku valodas apguvi. Valodu nodarbības ietver jautras spēles, uzdevumus, pasakas, kā arī aizraujošas dziesmas. Valodu apmācības vienmēr tiek pielāgotas bērnu vecumam, izmantojot dažādas mācību metodes un bērniem draudzīgu vārdu krājumu. Apsveriet iespēju izmantot indivudālās nodarbības. Tās dos iespēju individuālai un īpaši efektīvai apmācībai angļu valodā. 

Katrs kurss pakāpeniski paaugstina bērnu valodas zināšanu līmeni, papildina vārdu krājumu, palīdz attīstīt radošo domāšanu un uzlabo komunikācijas prasmes.

Nodarbības vada kvalificēti un profesionāli valodu pasniedzēji, kuriem ir liela pieredze darbā ar bērniem un kuri ir izgājuši īpašu pedagoģisko apmācību. Tāpēc Baltic Media uzticamie un pieredzējušie valodu pasniedzēji parūpēsies par to, lai jūsu bērni uzlabotu savas valodas prasmes un aktīvi pavadītu brīvo laiku!

angļu valoda bērniem

Izvēloties angļu valodas kursus savam bērnam, ņemiet vērā šādus faktorus:

  • Bērna vecums un zināšanu līmenis . Ir svarīgi izvēlēties kursus, kas atbilst bērna vecumam un zināšanu līmenim. Ja kursi ir pārāk grūti, bērns var justies nomocījis un zaudēt interesi par valodas apguvi. Ja kursi ir pārāk viegli, bērnam var būt garlaicīgi un viņš neapgūs neko jaunu.
  • Mācīšanās stils . Bērni mācās dažādos veidos. Daži bērni labāk mācās, klausoties, bet citi labāk mācās, lasot vai darot. Izvēlieties kursus, kas atbilst bērna mācīšanās stilam.
  • Nodarbību laiks un atrašanās vieta . Izvēlieties kursus, kas notiek laikā un vietā, kas jums un jūsu bērnam ir ērta.
  • Izmaksas . Angļu valodas kursu cenas var atšķirties atkarībā no skolas, nodarbību ilguma un grupas lieluma. Sazinieties ar mūsu projektu vadītāju, kas sneigs jums precīzu  informāciju par cenu, ņemot vērā bērna vajadzības.

Kad esat izvēlējies dažus potenciālos kursus, ir laba ideja apmeklēt nodarbību vai divas, lai redzētu, vai tie ir piemēroti jūsu bērnam.

 

Daži padomi, kā veicināt angļu valodas apguvi bērniem jau mājas

Bērni vislabāk mācās, kad viņiem ir jautri un aizraujoši, tāpēc jums var noderēt daži padomi, kā padarīt angļu valodas mācīšanos viņiem par prieka pilnu un efektīvu pieredzi:

Padariet to interaktīvu un rotaļīgu:

Spēlējiet spēles: Galda spēles, kāršu spēles, šarādes un pat "Simon Says" ir fantastiski veidi, kā jautri un interaktīvi vingrināt vārdu krājumu un gramatikas pamatus. Izveidojiet savas spēles, izmantojot zibatmiņas kartes vai ikdienā lietojamus priekšmetus.

Dziediet dziesmas: Ritmiskas un āķīgas dziesmas ir lieliski noderīgas, lai papildinātu vārdu krājumu un iepazītu izrunu. Izvēlieties dziesmas ar vienkāršiem tekstiem, kuras viņi var viegli iemācīties un dziedāt līdzi.

Stāstiet stāstus: Izlasiet kopā bērnu grāmatas angļu valodā vai pat izdomājiet paši savus stāstus. Spēlējiet ainas, mainiet balsi, lai atveidotu dažādus tēlus, un ļaujiet viņu iztēlei darboties.

Veiciet rokdarbus: Izveidojiet posterus ar zīmējumiem vai attēliem, izrotājiet viņu istabu ar angļu valodas vārdiem vai izgatavojiet lelles un izmantojiet tās, lai vingrinātos vienkāršos dialogos.

Iekļaujiet angļu valodu ikdienas dzīvē:

Apzīmējiet priekšmetus: Uzlīmējiet uz mājoklī esošajiem ikdienas priekšmetiem etiķetes ar to nosaukumiem angļu valodā. Atkārtoti iepazīstot jaunos vārdus, viņi iemācīsies tos lietot un sāks saistīt tos ar to lietojumu.

Lietojiet angļu valodu ikdienas darbībās: Rotaļājoties saskaitiet priekšmetus angļu valodā, raksturojiet, ko darāt, gatavojot ēdienu vai uzkopjot, kā arī lietojiet tādus vienkāršus sveicienus un frāzes kā "Labs rīts", "Paldies" un "Lūdzu.".

Skatieties filmas un seriālus: Izvēlieties vecumam atbilstošu saturu ar subtitriem vai dublēšanu angļu valodā. Sāciet ar vienkāršiem raidījumiem un pakāpeniski paaugstiniet grūtības, kad viņu izpratne uzlabojas.

angļu valoda

Papildu padomi, kā bērnam labāk apgūt angļu valodu

Īsas un patīkamas nodarbības: Bērniem, īpaši jaunākiem, ir īsāks uzmanības laiks. Koncentrējieties uz īsām mācīšanās reizēm (15-30 minūtes) vairākas reizes dienā, nevis uz garām, retām nodarbībām.

Esiet pacietīgi un pozitīvi noskaņoti: Jaunas valodas apguve prasa laiku un praksi. Atbalstiet kļūdas kā iespēju mācīties un priecājieties par panākumiem.

Izmantojiet mācību līdzekļus: Izpētiet tādas tīmekļa vietnes kā LearnEnglish Kids (Britu padome) un YouTube kanālus, kas īpaši paredzēti angļu valodas mācīšanai bērniem. Tie piedāvā interaktīvas spēles, dziesmas, stāstus un aktivitātes, kas ir gan jautras, gan izglītojošas.

Apsveriet iespēju pierakstīt viņus kursos: Ja jums ir iespējas, pieakiet bērnu uz jautru un interaktīvu angļu valodas nodarbību, jo var būt lielisks veids, kā viņam mācīties  kvalificētu skolotāju vadībā un kontaktēties ar citiem skolēniem.

Atcerieties, ka vislabākais veids, kā apgūt angļu valodu, ir iegremdēties valodā tādā veidā, kas sagādā prieku un ir iesaista. Ņemot vērā šos padomus, jūs varat radīt pozitīvu mācību vidi, kas palīdzēs jūsu bērnam iemantot mīlestību pret valodu un ievirzīs viņu ceļā uz to, lai kļūtu par pārliecinātu angļu valodas pratēju.

Valodu kursi bērniem Rīgas centrā un pie audzēkņiem mājās vai skolā un online

Piedāvājam:

- Ērtu pieteikšanos kursiem, izmantojot tiešsaistes pieteikšanās formu:

- Valodu kursus bērniem un skolēniem no 7 – 17 gadu vecumam;

- Mazas un draudzīgas mācību grupas (4 - 8 bērni);

- Atraktīvas un efektīvas mācību programmas, atbilstošas bērnu vecumam;

- Mācības modernās, gaišās telpās ar labu ventilāciju un gaisa kondicionēšanas sistēmu;

-  Draudzīga darbinieku kolektīva atbalstu;

- Izdevīgu atrašanās vietu ar auto novietošanas iespējām. Pie mums var nokļūt izmantojot sabiedrisko transportu - tramvaju, trolejbusu vai autobusu.

Vairāk informācijas par citām valodām varat iegūt, aplūkojot mūsu mājas lapu www.valodukursi.lv vai zvanot pa tālruni +371 67 22 43 95, mobilo tālruni +371 26 404 054, un mūsu darbinieki vienmēr centīsies atrast tieši jums vispiemērotāko risinājumu!

E-pasts: kursi@balticmedia.com 

WhatsApp  

⭐️Kontakti