ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Mācies angļu valodu un pusdieno par brīvu

Jaunums aizņemtiem cilvēkiem —
iemācies angļu valodu un pusdieno par brīvu

 

Ne visiem ir laiks atlicināt laiku valodu kursiem pēc darba vai brīvdienās, taču pusdienām laiku atrod praktiski ikviens.
 
Tādēļ aizņemtiem cilvēkiem mēs piedāvājam šajā laikā "nošaut divus zaķus", proti, ne vien paēst garšīgas un veselīgas pusdienas, bet arī pilnveidot savas valodu prasmes.
 
Valodu kursu uzņēmums Baltic Media Ltd. sadarbībā ar kafejnīcu tīklu Index Cafe piedāvā lietderīgi izmantot pusdienu pārtraukumu — apgūt angļu valodu + baudīt pusdienas par parasto kursu cenu 6 LVL par nodarbību (ieskaitot PVN)*
 

 

Piesakies Baltic Media angļu valodas kursos, kas notiek pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielā 2, Pasaules tirdzniecības centrā, un mēs tev izmaksāsim garšīgas un veselīgas Wok pusdienas no kafejnīcu tīkla Index Cafe, kā arī kafiju, tēju un saldumus.
 
Par kursu: kursa ilgums — 3 mēneši, nodarbības ilgums — 1 stunda (60 min.) 2 reizes nedēļā.
 
Nodarbības notiek mazās (5-8 cilvēku) grupās, kas garantē augstu efektivitāti, jo pasniedzējs var vairāk laika veltīt katram kursantam.
 
Ņemiet līdzi kolēģus vai draugus un patīkami un lietderīgi izmantojiet savu pusdienu pārtraukumu!
 
Pusdienu kursi notiek:
Darba dienās: 13.00 -14.20


Pieteikšanās online šeit vai pa e-pastu kursi@balticmedia.com vai pa mob. tālruni +371 26 40 40 54
 
* cena par pilnu 3 mēnešu kursu LVL 144,00 (ar PVN)
 
Atslēgvārdi: valodu kursi, pusdienu pārtraukums, Rīgas centrs, Elizabetes iela 2, angļu valodas kursi, Baltic Media, wok pusdienas bez maksas Index Cafe

 

© Baltic Media Ltd.