ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Latviešu valodas kursi ārzemniekiem

Latvian for Foreigners | Language Training

Baltic Media Valodu mācību centrs sadarbībā ar pieredzējušu latviešu valodas speciālisti Ivetu Grīnbergu piedāvā efektīvus latviešu valodas kursus ārzemju pilsoņiem, kuri vēlas apgūt  vienu no civilizācijas dzīvajām senākajām valodām. 

Latviešu valodas kursus veidojusi pasniedzēja Iveta Grīnberga ar vairāk nekā desmit gadu ilgu svešvalodu mācīšanas pieredzi dažādās Amerikas Savienoto Valstu universitātēs, latviešu valodas mācību grāmatu autore.

Kursi ir paredzēti ārzemniekiem, kuri dzīvo savās mītnes zemēs jebkurā pasaules vietā un ārzemju pilsoņiem, kuri darba vai privātu apstākļu dēļ nokļuvuši Latvijā un grib efektīvi un ātri iemācīties Latvijas pamatnācijas valodu. Mūsdienu globālajā pasaulē strauji mainās uzskati par valodu mācīšanu. Klasiskās iegaumēšanas vai tulkošanas metodes tiek aizstātas ar mērķtiecīgi izstrādātiem uzdevumiem un valodas apguve notiek pēc principa „mācāmies darot” (learning by doing). To sekmē regulāri zināšanu pārbaudes testi, ko iespējams veikt tiešsaistē. Mūsu izstrādātie latviešu valodas kursi nodrošina secīgu valodas apguvi no iesācēju līmeņa A1 līdz pat augsākajam - eksperta līmenim C2.

Nodarbību laikā:

uzzināsiet, kā pastāstīt par sevi, ģimeni, darbu, ceļojumu, vaļasprieku u.c.,

attīstīsiet latviešu valodas gramatikas lietojuma prasmes,

iepazīsieties ar latviešu tradīcijām un dzīvesziņu,

mācīsieties veidot veiksmīgas darījumu sarunas ar latviešiem.

 

Mācību veidi

Piedāvājam apgūt latviešu valodu gan individuāli, gan grupu nodarbībās.

Ja esat starptautiska uzņēmuma pārstāvis, kas meklē latviešu valodas kursus darbiniekiem, mūsu pasniedzēji ieradīsies pie jums uzņēmumā. 

Piedāvājam apvienot klātienes nodarbības ar Skype vai Google Hangouts nodarbībām, kas ir īpaši ērti, kad dodaties komandējumos vai ceļojat.

Valodas zināšanu novērtējums

Pašnovērtējuma tabulās katra valodas prasme: klausīšanās, lasīšana, runāšana un rakstīšana sadalīta sešos līmeņos, kas atbilst „Eiropas kopīgajās pamatnostādnēs” noteiktajiem valodas zināšanu līmeņiem A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Atliek vien novērtēt savu latviešu valodas zināšanu līmeni un pieteikties kursiem. Ja jums nav nekādu latviešu valodas zināšanu, tad sāciet ar iesācēju līmeni A1.

 

Pieprasīt papildinformāciju 

Pieteikties kursiem

Tālrunis +371 67 22 43 95 

Papildinformācija Baltic Media valodu mācību centru 

 

Izvēlieties, ar kādu latviešu valodas zināšanu līmeni vēlaties sākt savas mācības.

Lasīt vairāk šeit.