ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Kampars maldīgi domā, ka Baltic Media izmanto viņa politiskie konkurenti

Paziņojums presei:

2010. gada 20. marts
 
Latvijas ekonomikas ministrs intervijā interneta portālam TVNet 2010. gada 20. martā apgalvo, ka starptautisko valodu pakalpojumu uzņēmumu Baltic Media  izmantojuši „atsevišķi  politiskie konkurenti”.  
 
Uz TVNet korespondenta jautājumu, vai viņš apmeklējis angļu valodas kursus, kurus viņam piedāvāja pēc šīs neveiksmīgās intervijas*, Kampars atzina, ka “tā bija pilnīgi skaidri motivēta sabiedrisko attiecību rīcība no atsevišķu politisko konkurentu puses”.
 
SIA Baltic Media Ltd. paziņo, ka uzņēmums ir vienmēr bijis politiski neitrāls un nekad nav ticis izmantots kādu Latvijas politisko spēku interesēs. Mūsu mērķis ir uzņēmējdarbība un gūt pēc iespējas lielāku peļņu, taču to ir riskanti izdarīt, ja piedalās politikā vai veic politisku pasūtījumu.
 
Baltic Media Ltd. izpilddirektors Aigars Apsāns: Saistība vai atkarība no kaut kādiem politiskiem spēkiem grauj mūsu autoritāti un konkurētspēju Latvijas tirgū un tāpēc mēs nesaprotam šādus ekonomikas ministra apgalvojumus, kuriem nav nekāda pamata.
 
Būsim pateicīgi, ja Kampara kungs respektēs biznesa etiķeti un mums atvainosies, jo šādiem viņa apgalvojumiem, kas mūs kompromitē, nav nekāda pamata, uzsver Aigars Apsāns un piebilst, ka mēs būtu priecīgi, ja Ekonomikas ministrs morāli jebkādā veidā atbalstītu jebkuru Latvijas uzņēmumu un nevis ar šādiem apgalvojumiem apzināti vai neapzināti tos grautu. 80- 90% no mūsu apgrozījuma ir tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumu eksports uz Eiropu, ASV un Kanādu, mēs veicinām eksportu un maksājam nodokļus, pēdējos gados mēs esam nostiprinājušies arī Latvijas tirgū kļūstot par vienu no svarīgākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem.”
 
Uzņēmums ir Zviedrijā dibināta valodu pakalpojumu meitas uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 1994. gada.
 
Papildinformācija:
 
Kampars: Man nav problēmu ar angļu valodu. Baltic Media Ltd.
Artis Kampars. Foto: LETA
 
*Pēc LTV Panorāmā demonstrētās intervija ar A. Kamparu Zviedrijā 2009. gada rudenī valodu pakalpojumu uzņēmums "Baltic Media Ltd." apsolīja, ka dāvinās Kamparam intensīvus individuālos angļu valodas kursus. Uzņēmums arī apņēmās viņam nodrošināt bezmaksas tulku pakalpojumus arī divās svarīgās starptautiskās tikšanās. 
 
© Baltic Media Ltd.