ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

DaimlerChrysler pārstāvis TC Motors izvēlas Baltic Media

Pirms gada SIA TC Motors, kas ir uzņēmuma DaimlerChrysler AG oficiālais Chrysler & Jeep pārstāvis Latvijā, par savu tulkošanas pakalpojumu piegādātāju izvēlējās Baltic Media Ltd.
 
Gada laikā ir veikti tādu automobiļu marku kā Chrysler JeepJeep Grand CherokeeDodge Hornet, Jeep Commander un Dodge Caliber lietošanas instrukciju, preses materiālu un citu dokumentu tulkojumi.
 
“TC Motors izrāda nopietnu attieksmi pret lietošanas instrukciju un citu dokumentu kvalitāti un to pieejamību klientiem valsts valodā. Instrukciju pieejamība valsts valodā ir svarīgs faktors ne tikai lojalitātei pret klientu, bet arī drošībai un firmas automobiļu marku prestižam. Mūsdienu automobiļi ir tehniski ļoti komplicēti, aprīkoti ar visdažādāko elektroniku un to pareiza lietošana iespējama tikai tad, ja klientam ir pieejamas labi un saprotami iztulkotas instrukcijas”, uzsver Baltic Media izpilddirektors.
 
Konkrētiem pasūtījumiem Baltic Media veica pilnu pakalpojumu ciklu, ne tikai sagatavojot tulkojumus, kas ietver kvalitātes kontroli, rediģēšanu un korektūru, bet arī izveidojot publikāciju grafisko maketu. 
 
TC Motors valdes loceklis Viktors Paškovs: “Uzņēmumam bija izdevīgi gan laika, gan līdzekļu ekonomijas ziņā veikt Baltic Media visu publikācijas sagatavošanas procesu, sākot no tulkošanas līdz maketam, kas tikai jānogādā tipogrāfijā.
Mēs esam apmierināti ar Baltic Media sniegto pakalpojumu kvalitāti un izpildes termiņiem, kuri vienmēr tiek ievēroti un, kas ir ļoti svarīgi, ir īsāki nekā konkurējošos uzņēmumos. Mēs augsti novērtējam arī Baltic Media elastīgumu un pretimnākšanu”.
 
2006. gada maija beigās TC Motors rīkoja jaunās automobiļu markas Dodge Caliber prezentāciju, kur Baltic Media nodrošināja ne tikai preses materiālu tulkošanu, bet arī pasākuma konsekutīvo tulkošanu.
 
Attēlā: Baltic Media tulks Dr. Phil. Gunta Ločmele  demonstrēja tulkošanas paraugstundu,  tulkojot  DaimlerChrysler Chrysler Corp Austrumu un Centrāleiropas reģionālā direktora Mišela Zdoneka (Michael Zdonek) un TC Motors prezidenta Borisa Tetereva runas Dodge Caliber prezentācijā firmā TC Motors.

 

Attēlā: Baltic Media Daugavpils biroja vadītāja Marika Maskaļonoka sarunā ar TC Motors pārdošanas menedžeri Aleksandru Kosjakovu.
© Baltic Media Ltd