ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media valodu kursi - ieguldījums nākotnē

Baltic Media Valodu mācību centra vadītāja Anta Roga aicina visus interesentus sasniegt kādu sev izvirzītu mērķi un apgūt kādu svešvalodu. 

 

Korporatīvajiem klientiem piedāvājam valodu kursus uzņēmuma biroja telpās, pasniedzējiem dodoties izbraukumos. Katrai grupai tiek izstrādāta specializēta mācību programma, ņemot vērā konkrētā uzņēmuma darbības specifiku, darbinieku priekšzināšanu līmeni un vēlamo rezultātu kursa noslēgumā.

Kā alternatīvu piedāvājam arī individuālās nodarbības izvēlētajā valodā. Individuālajām apmācībām ir tās priekšrocības, ka pasniedzējs strādā tikai ar vienu kursantu, tādējādi nodrošinot labāku valodas apguvi, kā arī pastāv iespēja atsevišķi vienoties par nodarbību dienām, laikiem un intensitāti.

Baltic Media Valodu mācību centrs izmanto tikai augsti kvalificētus pasniedzējus ar atbilstošu lingvistisko izglītību un vismaz 5 gadu pieredzi pasniegšanā, tādējādi garantējot augstus rezultātus pēc kursa beigšanas. Mācību noslēgumā katram kursantam tiek izsniegts sertifikāts, kas apliecina iegūto zināšanu līmeņi.

Baltic Media Valodu mācību centrs

Sīkāku informāciju par kursiem saņemsiet zvanot pa tālruni 67224395 vai rakstot e-pastu uz kursi@balticmedia.com

Veiksmi mācībās vēlot, 
© Baltic Media Valodu mācību centrs