ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media Ltd. piedalās ELIA (Eiropas Valodu industrijas asociācijas) konferencē Networking Days Amsterdamā

Profesionāļi no vadošajiem tulkošanas un valodu kursu uzņēmumiem visā pasaulē šogad tikās Nīderlandes galvaspilsētā Amsterdamā. Uzņēmumu Baltic Media šajā konferencē pārstāvēja rīkotājdirektors Aigars Apsāns, kurš šo konferenci cenšas apmeklēt katru gadu, un mārketinga direktors Kaspars Zverģis, kuram šī bija pirmā šāda veida pieredze sadarbībā ar citām tulkošanas kompānijām.
 
Viena no vērtīgākajām lietām, ko katrs konferences dalībnieks var gūt Networking Days jeb Sadarbības dienu ietvaros ir – sadarbība un komunicēšana starp nozares vadošajiem pārstāvjiem. Konference ilga 3 dienas, kuru laikā dalībnieki ieguva ne tikai jaunas zināšanas, ko sniedza konferences vadītāji, bet arī jaunu skatījumu par tulkošanas nozares nākotni un tās perspektīvām.
 
Kā atzina Baltic Media mārketinga direktors Kaspars Zverģis: "Lai arī mēs, tulkošanas uzņēmumu pārstāvji, esam konkurenti savā starpā, kopā mēs varam sasniegt daudz vairāk. Šādu konferenču mērķis ir uzlabot klientu servisu, tulkojumu kvalitāti, iepazīties ar modernāko programmatūru un uzzināt daudzas citas lietas, kuras palīdzēs tieši mūsu klientiem."
 
Baltic Media pateicas par šīm trim interesantajām un aizraujošajām dienām visiem Networking Daysdalībniekiem un organizatoriem un jo īpaši konferences vadītājiem: Renato Beninatto, Michele Hecken, Bogi Emilsson un Frank ter Reehorst.
 

© Baltic Media Ltd.