ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media Ltd. ar prieku paziņo, ka kļuvusi par ELIA biedru

Viena no vadošajām Baltijas un Skandināvijas valstu valodutulkošanas aģentūrām Baltic Media Ltd. ar prieku paziņo, ka kļuvusi par ELIA – Eiropas Valodu industrijas asociācijas biedru.

Baltic Media Ltd. mārketinga direktors Kaspars Zverģisneslēpj savu prieku: „Mēs turpinām attīstīties! Sadarbojoties ar galvenajām Eiropas tulkošanas aģentūrām, mēs spēsim paplašināt savu pakalpojumu klāstu, paaugstināt kvalitāti un sekot līdzi visiem jaunumiem un tendencēm valodu industrijā, ko mūsu klienti, cerams, novērtēs.”

ELIA ir apņēmusies nodrošināt forumu, kurā veidot, sekmēt un attīstīt biznesa attiecības ar biedriem un citām saistītām starptautiskām organizācijām, kā arī veicināt ētikas un kvalitātes standartu jēdzienu izpratni visā nozarē.

ELIA ir bezpeļņas organizācija, un tās mērķis ir:

valodu industrijas interešu pārstāvēšana un veicināšana Eiropā;

attiecību stiprināšana ar uzņēmumiem visā Eiropā, tostarp arī, bet ne tikai ar ES, tās jaunajām dalībvalstīm un valstīm, kas grasās pievienoties ES;

izveidot attiecības ar kolēģiem un saistītām organizācijām no citām pasaules daļām, lai par mums sadzirdētu visā pasaulē;

dalīties informācijā un pieredzē, lai attīstītu industriju;

nodrošināt forumu biedriem informācijas izplatīšanai un apmaiņai;

veicināt ētikas un kvalitātes standartu jēdzienu izpratni visā industrijā.

 

Sīkāka informācija par ELIA atrodama šeit: www.elia-association.org

 © Baltic Media Ltd.

ELIA - European Language Industry Association, Baltic Media Ltd