ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media izsaka pateicību Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātei

Latvijas-Zviedrijas tulkošanas aģentūras Baltic Media Ltd. izsaka pateicību Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātei par labi sagatavotiem, kompetentiem un profesionāliem tulkošanas studiju programmu absolventiem, kas strādā šajā uzņēmumā.
 
Baltic Media ir kļuvis par vadošu nozares uzņēmumu un vienīgo tulkošanas uzņēmumu tirgū, kas Latvijā ir ieguvis ISO kvalitātes standarta 9001:2000 sertifikāciju, lielā mērā pateicoties VeA TSF angļu-krievu-latviešu tulkošanas studiju programmas absolventu Ievas Krastiņas (Jakšas), Maijas Miezes, Ulda Sproģa, Jeļenas Vaganovas, Taigas Boguševas un citu ieguldījumam. 
 
Baltic Media pateicības vēstulē raksta: "Mūsu sasniegumi un labā reputācija vietējā un globālajā tirgū lielā mērā ir saistīti ar to, ka, atlasot mūsu štata personālu un izvēloties ārštata piegādātājus, esam paļāvušies uz Ventspils Augstskolas absolventiem." 
 
Baltic Media pašlaik strādā pieci VeA Tulkošanas studiju fakultātes absolventi. Sadarbība ar VeA TSF turpinās, kopumā sadarbojoties ar aptuveni 20 VeA absolventiem un TSF pēdējo kursu studentiem.
 
Tulkošanas aģentūra nākotnē piedāvā regulāru VeA TSF studentu nosūtīšanu praksē, kā arī piedāvā studentiem iegūt pieredzi projektu vadīšanā, kvalitātes nodrošināšanā un citās ar tulkošanas nozari saistītās darbībās.  
 
 
Šī ir informācija no Ventspils pilsētas interneta portāla www.ventspils.lv
 
Visu publikāciju ar lasītaju atsauksmēm var lasīt: 

http://www.ventspils.lv/News/2005/08/Baltic_Media_izsaka_pateicibu_VeA.htm?LANG=LV&Lang=lv