ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Angļu valodu VID mācās Baltic Media

 Baltic Media uzvarēja Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta tenderī par tiesībām mācīt angļu valodu VID personālam.

 
Kopš 2006. gada septembra angļu valodas kursi Baltic Media režijā aptver vairāk nekā 100 VID darbinieku dažāda līmeņa grupās.
Nodarbības notiek Baltic Media mācību telpās Rīgā, Elizabetes ielā 2, Pasaules Tirdzniecības centrā.
 
VID Personāla attīstības daļas galvenā speciāliste Vija Veisauzskata:
 
- VID pārstāvji piedalās Eiropas Komisijas komitejās un darba grupās dažādās Eiropas Savienības valstīs, kā arī tulko ar ES saistītos dokumentus, līdz ar to VID pārstāvjiem ir nepieciešama angļu valodas uzlabošana.
 
Kā mācību kursu piegādātājus Baltic Media Ltd. izvēlējāmies tāpēc, ka uzskatām, ka firmas cenas un kvalitāte ir atbilstoša VID prasībām.
 
Esam apmierināti ar savu izvēli un uzskatām, ka Baltic Media attieksme pret saviem klientiem un apmācību kvalitāti ir apsveicama. Pateicamies Baltic Media par sadarbību.
 
Baltic Media projektu vadītājs Aigars Apsāns uzsver, ka VID darbinieku angļu valodas apmācība ir vēl viens pierādījums tam, ka mēs esam pilntiesīga Eiropas Savienības dalībvalsts, un to, ka angļu valoda ir nepieciešama ne tikai privātos uzņēmumos, bet arī valsts iestādēs un uzņēmumos.
 
Mēs esam ļoti priecīgi par to, ka VID izvēlējās tieši mūsu kompāniju, jo tas liecina par to, ka mūsu klientu serviss ir atbilstošs vidēja un augsta līmeņa darbinieku apmācībai.