ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Holandiešu (nīderlandiesu)  valodas kursi | Cik ātri var iemācīties holandiešu valodu? 

✅ Holandiešu ( nīderlandiešu) valodas kursi Baltic Media Valodu centrā ir pareizā izvēle, ja vēlaties kļūt konkurētspējīgi darba tirgū vai vienkārši baudīt aizraujošas sarunas ar nīderlandiešu draugiem.

Labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem: ✅ Cik ātri var apgūt holandiešu valodu? ✅  Vai holandiešu valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda? ✅  Cik mācību stundas būs nepieciešamas, lai iemācītos runāt holandiski? ✅  Holandiešu valodas kursi uzņēmumiem ✅  Holandiešu valodas kursi privātpersonām ✅  Individuāli holandiešu valodas kursi | Privātstundas ✅  Cik maksā holandiešu valodas kursi?

 

Valodu grupa: indoeiropiešu valodas, ģermāņu valodas, holandiešu. Holandiešu valoda ir radniecīga angļu valodai. Taču tā ir radniecīga arī afrikandu un frīziešu valodai. Flāmu valodu uzskata par holandiešu valodas dialektu.
Valsts valoda: Beļģijā, Nīderlandē, Eiropas Savienībā

Valodas kods ISO 639-1: NL

Holandiešu (nīderlandiesu) valodas kursi | Cik ātri var iemācīties holandiešu valodu?

Cik ātri var apgūt holandiešu (nīderlandiešu) valodu? 

Lai iemācītos ikdienas sarunās lietotās frāzes (-Kā jums iet? –Paldies, labi; utml.), ko parasti vēlas apgūt Nīderlandes apceļotāji, pietiks ar pāris dienām holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursos. Taču, ja  vēlaties iemācīties holandiešu (nīderlandiešu) rakstīto un runāto valodu pamatīgāk, tad jāplāno laiks no viena līdz trim gadiem. Lai sasniegtu akadēmisko līmeni, vajadzēs vismaz piecus līdz septiņus gadus. 

Vai var iemācīties ātrāk?

Ja ir laiks un motivācija, tad holandiešu (nīderlandiešu) valodu var apgūt arī ātrāk. Jo vairāk laika veltīsiet valodas apguvei, jo ātrāk sasniegsiet rezultātu. Ikdienas komunikācija holandiešu (nīderlandiešu) valodā dos jums milzīgas priekšrocības. Neaizmirstiet arī par medijiem (radio un televīziju), presi, kultūras pasākumiem, mūziku un filmām holandiešu (nīderlandiešu) valodā.

Jo agrāk sāksiet kādu valodu mācīties, jo lielākas izredzes to ātrāk un pamatīgāk apgūt.

Vai holandiešu (nīderlandiešu) valodas apguvi ietekmē dzimtā valoda?

Ja jums jau ir zināšanas kādā ģermāņu valodā (piemēram, angļu, dāņu, vācu), vai arī tā ir Jūsu dzimtā valoda, holandiešu valodu apgūsiet vieglāk un ātrāk. Holandiešu valodai ir līdzīgas gramatiskās iezīmes ar citām ģermāņu grupas valodām. Ģermāņu valodu prasme palīdzēs ātrāk saprast holandiešu valodas teikuma uzbūvi.

Daži svarīgi padomi, kā ātrāk apgūt holandiešu (nīderlandiešu) valodu:

 • katru jaunu vārdu mācieties kontekstā, kādā tas tiek lietots;
 • bieži atkārtojiet agrāk apgūto, jo atkārtošana ir zināšanu māte;
 • izmantojiet gan reālo, gan virtuālo holandiešu (nīderlandiešu) valodas vidi;
 • lietojiet medijus (TV, radio), izmantojiet sociālo mediju platformas;
 • lasiet daiļliteratūru franciski, sākumā vieglajā holandiešu (nīderlandiešu) valodā;
 • klausieties holandiešu (nīderlandiešu) mūziku, lai arī sākumā nesaprotat dziesmu vārdus;
 • atļaujiet sev kļūdīties, lietojiet valodu, metieties holandiešu (nīderlandiešu) valodas upē un sāciet peldēt! Viss notiks!

Cik mācību stundas nepieciešamas, lai apgūtu holandiešu (nīderlandiešu) valodu?

Nav grūtu un vieglu valodu, nav arī pilnīgi vienādu valodas apguvēju. Katrs students ir atšķirīgs, bet zināmu priekšstatu par pūlēm un laiku, kas būs jāveltī valodas apguvei, varat iegūt šeit redzamajā shēmā:

C2 - 60 stundas (C2/1) + 60 stundas (C2/2)

C1 - 60 stundas (C1/1) + 60 stundas(C1/2)

B2 - 60 stundas(B2/1) + 60 stundas (B2/2)

B1 - 60 stundas (B1/1) +  60 stundas(B1/2)

A2 - 48 stundas (A2/1) + 48 stundas (A2/2)

A1 - 48 stundas (A1/1) + 48 stundas (A1/2)

Ja esat izlēmis sākt mācīties holandiešu (nīderlandiešu) valodu: rakstiet mums: kursi@balticmedia.com vai zvaniet pa tālruni +371 67224395 

Vairāk par Baltic Media valodu kursiem lasiet šeit:  https://lv.balticmedia.com/valodu-kursi-valodu-macibu-centrs

Holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi uzņēmumiem

Baltic Media valodu mācību centra pasniedzēji ir profesionāļi ar radošu, mūsdienīgu pieeju valodu kursu sagatavošanā un vadīšanā, to saturu pielāgojot jūsu vēlmēm, iespējām un vajadzībām.

Mūsu piedāvātie holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi:

 • atbilst Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm svešvalodas apguvei (A1, A2, B1, B2, C1, C2),
 • ar testa palīdzību novērtē uzņēmuma darbinieku holandiešu (nīderlandiešu) valodas zināšanas pirms kursa uzsākšanas,
 • attīsta visas nepieciešamās holandiešu (nīderlandiešu) valodas prasmes, īpašu uzmanību pievēršot runāšanai,
 • māca, kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas ar klientiem vai biznesa partneriem.

Mācību laikā pasniedzējs veic holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursu dalībnieku zināšanu pilnveides pārbaudi, kursa beigās sniedz darba devējam atskaiti par apmeklējumu un zināšanu novērtējumu. Holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursu dalībnieki saņem sertifikātu par sasniegto holandiešu (nīderlandiešu) valodas zināšanu līmeni, kas nodrošina iespēju turpināt valodas apguvi nākamajā līmenī.

Taupiet laiku un spēku, pasūtiet holandiešu (nīderlandiešu) valodu kursus sev vai saviem darbiniekiem, jo holandiešu (nīderlandiešu) valodas pasniedzējs ierodas pie jums uzņēmumā!

Izmantojot šo saiti, paši novērtējiet savas holandiešu (nīderlandiešu) valodas zināšanas

Holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi privātpersonām

Baltic Media Valodu mācību centrs piedāvā individuālas vai grupu nodarbības pie mums birojā. Ja bieži ceļojat vai dodaties komandējumos, ir vērts pieteikties Skype nodarbībām. Mūsu pasniedzēji izstrādās jūsu vajadzībām atbilstošu holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursa programmu.

Nodarbību laikā iemācīsieties:

 • kā rezervēt viesnīcu, pasūtīt ēdienu, ceļot, atrast darbu svešā zemē u. tml.,
 • kā sarunāties, lai atstātu labu iespaidu par sevi,
 • kā pastāstīt par savu kultūru vai uzzināt par atšķirīgo citā kultūrā,
 • kā veidot veiksmīgas darījumu sarunas,
 • kā sagatavot prezentāciju holandiešu (nīderlandiešu) valodā un daudz ko citu.

 

Individuāli holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi | Privātstundas

Ja gribat ietaupīt naudu un apgūt valodu ātrāk, iesakām pieteikties individuālām holandiešu (nīderlandiešu) valodas mācībām.

Individuāli holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi ir īpaši efektīvi, jo lektors visu nodarbības laiku velta tikai vienam valodas apguvējam. Lai arī viena akadēmiskā  stunda  ir mazliet dārgāka par nodarbību grupā, nauda tiek iztērēta efektīvāk un kopumā privātnodarbības maksā mazāk. Mācoties individuāli, vēlamā rezultāta sasniegšanai būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits nekā holandiešu (nīderlandiešu) valodas mācībām grupā. 

Ja Jums nav nekādu holandiešu (nīderlandiešu) valodas zināšanu, tad sāciet ar iesācēju līmeni A1.

Cik maksā holandiešu (nīderlandiešu) valodas kursi?

24 nodarbības (48 akadēmiskās stundas) maksā sākot no 279 eiro ar PVN, ja nodarbības notiek atvērtā grupā Baltic Media Valodu mācību centra telpās Elizabetes ielā 2, Rīgā. Individuālās nodarbības maksā sākot no 19 EUR + PVN (21%) par vienu akadēmisko stundu (45min). Standarta nodarbība ilgst divas akadēmiskās stundas. Cenas var mainīties atkarībā no kursu  līmeņa. Precīzu cenu noskaidrojiet, sazinoties ar mūsu darbiniekiem, rakstot uz kursi@balticmedia.com vai zvanot pa tālruni +371 67224395