ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi

Steidzīgi vajadzīgs latviešu valodas pasniedzējs / -a

Valodu pakalpojumu uzņēmums Baltic Media Ltd aicina līgumdarbā latviešu valodas pasniedzēju ar lietuviešu valodas zināšanām nodarbību vadīšanai iesācējiem grupās kooperatīvam klientam.

Pieteikties kursi@balticmedia.com vai izmantojot šo veidlapu.

Darba forma:  līgumdarbs

Darba uzsākšana: vienojoties

Darba vieta:  Elizabetes iela 2, Rīga, Latvija

Telefons uzziņām 6722 4395.
Papildinformācija mājas lapā www.valodukursi.lv 

Laipni lūgti pieteikties arī citu valodu pasniedzēji! Mums pastāvīgi vajadzīgi zviedru, norvēģu, vācu, igauņu, somu, spāņu un citu valodu mācīšanas talanti.
SIA Baltic Media Ltd ir vadošs digitālo valodu pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas jau 25 gadus specializējas tulkošanā un lokalizācijā globāliem un reģiona  klientiem. Mājas lapa: www.balticmedia.com 
Valodu pakalpojumu nozare ir viena no pasaules digitālās ekonomikas stabili augošām jomām, kuras gada apgrozījums pasaulē ir ap 40 miljardi eiro, kas ikgadu pieaug par apmēram 5 procentiem.  Pasaulē 137 valstīs  ir ap 18 000 valodu pakalpojumu firmu un 60% no tām ir ar personālu līdz 5 darbiniekiem. Nozarē tie skaitās vidēji uzņēmumi. Darbs valodu pakalpojumu nozarē ir perspektīvs un bezdarbs nozarei netiek prognozēts. Tā ir perspektīva nozare mūsdienu globālajā pasaulē un digitālajā ekonomikā. 
Baltic Media ir Zviedrijā dibināts uzņēmums, kas 2004. gadā savu galveno biroju pārcēla uz Rīgu. Ja jums ir tuvs skandināvu darba un dzīves stils, patīk strādāt patstāvīgi, demokrātiskā un brīvā atmosfērā, patīk modernās digitālās tehnoloģijas, tad Baltic Media ir darba vieta tieši jums.
Uzņēmums uzticas personālam un dod plašas iespējas jebkurai inciatīvai, lai darbiniekiem patiktu tajā strādāt un darbs sagādātu prieku un gandarījumu.